Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A mensimnek 23-án kellett volna megjönnie, ez a 3. nap hogy késik. A mensim elméleti kezdete előtt 5 nappal a barátom betette pár másodpercre, aztán óvszerrel védekeztünk, ahogy egész hónapban végig. A hasam kb 5 napja fáj, de valamiért nem akar megjönni, hiába úgy érzem. Légyszi nyugtassatok meg, hogy nem vagyok terhes.
2020. júl. 25. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Betette óvszer nélkül? Akkor igen lehetsz terhes, de annak most még nem lennének tünetei. De előfordulhat hogy a beágyazódástól fáj a hasad.
2020. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Alapvetően 5 nappal mensi előtt majdnem kizárt teherbe esni, hiszen ha ott lenne ovu akkor 14 nappal később lenne mensi is........


Egyébként nem értem ezt a picit betette dolgot...annyian írjátok.... mi a tosznak, ha nem akartok gyereket? Ha bent jár egy férfi gumi nélkül abból lehet baba és igen mindig az ilyen embereknek jön be az a 0.00000000001% esély.


Egyébként, ha terhes lennél még nem lehet tüneted mert, ha az ovud aktus után volt akkor is ovu után kell 12 nap legalább mire lehet tünet. Tehát még semmilyen formában nem vagy terhes...


Védekezzetek az istenit már...miért olyan bonyolult?

2020. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
90%
Szinte biztos, hogy nem vagy terhes, szerintem feleslegesen aggódsz. :)
2020. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennél nehezebb teherbeesni.
2020. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!