Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek menstruáció után...

Ha valakinek menstruáció után pár nappal van tüszőrepedése, attól függetlenül középidőben lehet termékeny nyákja?

Figyelt kérdés
Olyan sokmindenkinél olvastam, hogy menstruáció után esett teherbe.
2020. aug. 3. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak úgy lehet teherbe esni mensi után, hogy akkor van ovu.

Egy mensi legyen átlag 7 nap. Ezt követően van együtt a pár, a spermiumok pedig elélnek bent a petevezetőben 4-5 napig is (lelassul az anyagcseréjük és várják a petesejtet. Amikor az kilökődik olyan anyagokat bocsát ki, amelyek "életre keltik" őket, így tudnak találkozni). Így már a ciklus 12. napján járunk. Ha ekkor van ovu, akkor korai együttlétből majdnem középidőben fogant babája lesz a nőnek.

2020. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, és ettől még lehet nyák 12. napon :) Természetesen.
2020. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem 4 napos a menstruációm, és az 5.nap,amikor már nem volt meg pozitív lett az ovu tesztem. Két erős csíkom volt. Azért csináltam tesztet, mert nagyon fájt a petefészkem és a hasam alul.

De két napja tojcsis nyákom van. Ma vagyok a 12.ciklusnapon.

2020. aug. 3. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!