Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, tudom tesztet csinaljak es egybol megtudom.. De! Eleg sok csalodason vagyok mar tul , mindig megjon a menstruaciom. Most meg egyenlore nem jott meg , 2 napom van hatra.. viszont azt vettem eszre hogy folyamatosan beszedülök , van,hogy mozgás közben , van ,hogy csak ugy fekves kozben nyugalmi allapotban.Valamint semmi etvagyam nincs, inkabb csak pihennek minden helyett..

Valakinek volt esetleg hasonló kezdete ?


2020. aug. 3. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen hamar nincs semmilyen tünet, valószinű bebeszèled és próbálsz ilyenekbe kapaszkodni mégha valójában nem is akarsz rá görcsölni.
2020. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Elsővel full egyetértek.
2020. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Nincs tünet a kimaradt menzesz előtt.

A tesztet meg hiába halasztod az eredmény a hasadban van nem a műanyag kazettán.

2020. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a rosszulléteket okozhatja az időjárás változás is. Nem mindenki bírja ezt a nagy meleget. Szédülést, fáradtságot, vérnyomás problémákat okoz...főleg ha nem iszik rendesen az ember és ha nem is eszel ahogy írod.

Egyébként kívánom, ha tényleg késik akkor pozitívat tesztelj.

2020. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam régen ezt a nem tesztelek, halasztom dolgot, de nálam ez úgy sült el, hogy minél jobban húztam az időt annál jobban terhesnek éreztem magam. A halasztástól nem lettem terhesebb, viszont a pofáraesés annál nagyobb volt.

Pénzspórolásra viszont jó volt.

2020. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat csajok :)

Igyekszem nem rastresszelni egyébként , most először erzem azt ,hogy valami lehet

De hallgatok ratok:)

Inni iszok sokat , de nagyon fent van a savam azert is nem esik jol enni.. lehet tenyleg a nagy melegektol

2020. aug. 3. 21:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Predictor már kimutatja esetleg csinálj egy olyat. Ha negatív akkor is van esély amíg nem jön meg.
2020. aug. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ez a szédülés volt az első furcsaság a teszt előtt, ha lepontoznak ha nem 😃
2020. aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Két terhességem volt, sajnos mindkettő vetéléssel végződött.

- Az elsőnél 10. dpo-n csináltam tesztet. Halvány pozitív lett, ami aztán napról napra erősödött. A tesztet értelemszerűen reggel csináltam, aznap délutánra kezdett el nagyon fájni a mellem. Nekem más tünetem nem volt.

- A másodiknál megint megpróbáltam 10. dpo-n, ami negatív lett. Annál a terhességemnél csak a 15. dpo-n lett pozitív a tesztem.


Szorítok, hogy hamarosan pozitív tesztet tarthass a kezedben és minden rendben legyen a terhességeddel. :)


Én biztosan nem bírnám ki, hogy ne teszteljek, de az vitathatatlan, hogy csökkented a csalódás esélyét, ha türelmes vagy.

Majd írj, hogy mi lett az eredmény. :)

2020. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves #9-es!

Sajnalom,hogy mindketto igy vegzodott neked :( Remelem mihamarabb sikerrel jarsz !

Koszonom a kedves szavakat mindenkinek , remenykedem.. Meg nem jott meg azota sem. Holnap tesztelek egyet 😁

2020. aug. 4. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!