Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor tudta meg, hogy terhes?

Ki mikor tudta meg, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Hany hetesen?

Ma vagyok a 37.ciklusnapomon, u.m:2020.07.01.

07.20-tol kezdtem inni mio-inozitolt.mens.naptaram szerint 07.31-en kellett volna megjonni. Hetvegen enyhebb gorcsok, enyhebb migren volt + puffadas

Tesztek negatívak.

A mio inozitol ennyire kitolhatta?



2020. aug. 6. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

8 hetesen.


Mert, biztos voltam abban, hogy azért nem jött meg, mert újra kiújult az endom és műteni kell.

2020. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az inozitol kitolhatja, ha nincs külön hormon gond, annyira nem is tesz jót, pont ezért mert összekuszálhatja a ciklust. Ennyi késés után már pozi lenne a teszt.
2020. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Amikor az un. terhességi teszt pozitív lett.
2020. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem bizony eltolta egy hetet. 3 hónapig szedten, nem lett jobb tőle semmi csak rosszabb, de van akinek jó
2020. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor nem jött meg. Az hivatalosan 4 hét vagy ilyesmi.
2020. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dec.5-én fogant ( majdnem 100%) és 17-én már pozitívat teszteltem. ( buli lett volna de előbb megneztem,be ne rúgjak). Hát már nem ittam. :)
2020. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!