Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok, ha még mindig nem jött meg, de folyton negatívat tesztelek?

Figyelt kérdés
3. teszt is negatív lett

2020. aug. 6. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hány napja késik?
2020. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés, hogy hány napja késik. Elvileg létezik olyan, hogy egyáltalán nem lesz pozitív a teszt, de nagyon ritka. Valószínűbb, hogy egyszerűen késik vagy kimarad.
2020. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
16 napja
2020. aug. 6. 21:09
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

16 napos késésénél már mutatná a teszt. Ellenben vagy nem volt ovud, vagy több mint két héttel később volt. Azért ennyit mondjuk nem szokott az ovu késni... szóval inkább kimaradt egy peteérés. Ha bizonytalan vagy, 3000 forint vérvétel és aznap megtudod 100%-ra hogy terhes vagy e vagy sem. Olyan létezik, hogy vizeletből nem lehet kimutatni, mert a hcg nem válsztódik ki a vizeletbe. Ez nagyon ritka, még a terhesség ellenére vérző egyedeknél is ritkább. Erre viszont még mindig a vérvétel a megoldás.


Ha esetleg pontosan tudod teszt alapján volt e ovud és mikor, akkor viszont hormon gond is lehet, hogy nem jön meg. De terhes így nem vagy.

2020. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sok dologtól késhet, de gond nélkül is kimaradhat néha
2020. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem a 16. napon lett extrahalvány tesztem. Nemvárt előtti napon volt ovum :O (igen, tudom, akkor a nemvárt is tolódott volna, ha nem jön képbe a baba, de ezt akkor nem tudhattam)
2020. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem valószínü.

Nekem 1hét késés után már pozitív lett.

2hetes lehettem akkor kb.

2020. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Nem akarlak megijeszteni de a mai tesztek eléggé szarok.
2020. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna megjönnie, de nem jött! Lehetséges, hogy terhes vagyok, csak a tesztek nem mutatták ki? :(
2020. aug. 21. 11:30
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem biztos,a teszt akkor is kimutatja ha méhen kìvüli.

Valószìnüleg hormonális problémáid vannak,azért késik

2020. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!