Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes...

Lehetséges, hogy terhes vagyok, ha még mindig nem jött meg, de folyton negatívat tesztelek?

Figyelt kérdés
3. teszt is negatív lett

2020. aug. 6. 20:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el dokihoz?!

Teszt negatív... ennyi idő után is. Akkor?! Valószínű nem vagy terhes.

Mi nem látunk bele a méhedbe...

2020. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes, ha nem hiszed el irány a vérvétel.
2020. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Előbb azt írtad hogy 16 napja késik, később még azt, hogy ma kellett volna megjönnie, persze eltérő dátumokkal. Most akkor hogy is van??? Vagy csak trollkodni jöttél ide???
2020. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes nyugi... Olyan nincs hogy nem válassza ki a veséd csak akkor ha vesebeteg vagy de azt te is észrevennéd, vannak tüneteid?
2020. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#13: mert úgy számoltam, hogy mivan ha tényleg csak kimarad egy vérzés, és kiszámoltam, hogy a következőnek mikor kellett volna megjönnie. Szóval nem, marhára nem trollkodni jöttem ide!!

#11: hétfőn megyek, mivel ugye most ünnep miatt zárva volt

#14: nincsenek tüneteim


Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

2020. aug. 23. 00:22
 16/17 anonim ***** válasza:
Nah babás lettél?
2020. aug. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Csinált ultrahangot az orvos, de nem látott semmit, azt mondta valószínűleg hormonális, szóval most gyógyszert kell szednem
2020. aug. 25. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!