Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a predictor nagyon erős...

Ha a predictor nagyon erős pozitív lesz (egyforma a két csík) akkor attól az még lehet kémiai terhesség?

Figyelt kérdés

2 napja teszteltem nagyon erős pozit predictorral, ha valakinek kémiai terhessége van az is lehet nagyon erős pozi vagy az csak halvány?

A ciklusom 28-31 nap között szokott lenni valahogy és a 28. napon teszteltem az erős pozit .. Így, hogy nem tudom pontosan az ovu időpontját sem mert nem szoktam nézni nem tudom mikor lenne ebben a hónapban a “nem várt” napja és félek, hogy túl hamar teszteltem és esetleg csak kémiai lesz .. ☹️ Nagyon rég óta várjuk már a kisbabát és nagyon szeretném ha megmaradna



2020. aug. 10. 10:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell feleslegesen előre izgulni, aggódni. Még lehet bármi sajnos, csak bízhatsz benne, hogy semmi gond nem lesz. 6 hetesen csináltam anno egy digitális tesztet poénból, mert megmaradt. Szépen jelezte a 3+ hetet. 8 hetesen mentem orvoshoz, elhalt terhességet állapított meg. Ugye ezzel azt akarom mondani, hogy előtte nyugodt voltam, de így is úgy is bekövetkezik a baj ha az van megírva. Persze rossz volt, de hamar próbálkozhattunk ismét. Kívánom a legjobbakat
2020. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%

5 idézném a nőgyógyászomat a “megnyugodhat ok?” Kérdésre ezt felelte:

- on mostantól már soha többe nem lesz nyugodt. De kívánom, hogy meg legalább 50 évig aggódhasson a gyermekéért.

2020. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12-es, ez aranyos :D

A többieknek köszönöm a jó kívánságokat és a válaszokat! :)

2020. aug. 10. 12:57
 14/19 anonim ***** válasza:
Ahogy a 12-es mondja. 🙂
2020. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kémiai terhesség = a HCG kimutatható, de a terhesség még azelőtt megszakad, hogy UH-val látható lenne.

UH-val legkorábban 5 hetesen látható petezsák. Ha még azelőtt elkezdesz vérezni és elvetélsz, akkor kémia. És tök mindegy, hogy milyen erős a teszt.

2020. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy minden rendben legyen.🙂
2020. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miujsag kedves kerdezo?☺️
2023. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17-es, eléggé megkésve látom a kérdésed.

De nem kémiai terhesség volt végül, azóta 2,5 éves a fiúcska.😊

2023. nov. 5. 22:22
 19/19 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök!🥹🫶🏼

Hasonló kérdést akartam feltenni, itt izgultam januárban egy korábbi kémiai terhesség miatt, de azóta nekem is megszületett a kislányom, holnap lesz 3 hetes😊

17es voltam☺️

2023. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!