Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tünetei voltak...

Kinek milyen tünetei voltak terhessègnèl mèg a mensi elmaradàsa előtt?

Figyelt kérdés

2020. aug. 10. 14:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt néhány dolog (ebből nem mind kifejezetten tünet):

- egy olyan PMS tünet (esetemben a mellfájdalom/feszülés) amit korábban soha nem tapasztaltam

- tüsszentéskor volt egy kis alhasi fájdalmam - erre rákeresve egyből egy terhességgel foglalkozó cikk jött be

- mellbimbóm méretében meg árnyalatában is volt némi különbség

2020. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
mensi elmaradas elott nekem semmi, a szokasos pms is kimaradt. Aztan mikor meg kellett volna jonnie,egy nagyon nagyon keves kis verzesem volt 2 egymast koveto esten, friss volt,viszont nagyon keves,kb csak a papiron maradt es annyi. Ebbol arra kovetkeztettem,hogy megjott,mert alapbol van hormonproblemam,igy nem lepett meg a mennyisege annyira. Aztan ra olyan 3 hetre elkezdtem hanyni,de megallas nelkul 2 napos szunetekkel. Aztan mikor gyanusan sokaig tartott a hanyas,csinaltam egy tesztet,es 1 perc sem kellett,maris viritott a 2 csik.
2020. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nemvárt előtt 3 nappal vettem észre, hogy minden étel “sós”. Családi eszem-iszom, és egyedül nekem volt minden “túlságosan sós”

Még aznap csináltam egy Predictor tesztet ami egyértelmű pozitív volt 🥰 Ezen kívül semmi, de semmi tünet nem volt, sőt halálra riadtam a nemvárt napján, mikor UGYANOLYAN görcsölés és derékfájás volt mint mikor megjön, csak épp vér nem volt!

2020. aug. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Wonderwomen ***** válasza:

Vérzett az orrom 🙄 persze a nagy melegre fogtam, holott már kb. 15 éve nem volt ilyen eset.

Feszültek, fájtak a melleim, de a fájdalom nem felül jelentkezett, mint pms-nél, hanem kétoldalt. Ezek egy hétfői napon voltak, csütörtökre nem vártam, nem is jött.

2020. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem is eles szurkalas jott petefeszek iranyban,rogton tudtam,mert ilyen meg sosem volt elotte. Ill.egy hettel a nemvart elott vizes folyasom volt,de rengeteg. Cserelnem kellett pizsamat. Ez se volt azota se,csak akkor
2020. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Fáradt voltam állandóan, állva is tudtam volna aludni. Mivel abszolút nem számítottam rá, hogy baba van a dologban nem foglalkoztam vele, azt hittem beteg leszek. A kimaradt mensi után se gondoltam rá, ugyanis rendszertelen volt a ciklusom és hónapokig nem sikerült a baba. 1 hét késés után teszteltem, akkor is fixre vettem, hogy negatív lesz. Azonnal mutatta a pozit.
2020. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem ivf-em volt szóval én napra pontosan tudtam, hogy mikor lettem terhes, de a beagyazodas utan 3 hettel lettek csak tuneteim - allandoan almossag, borzasztoan almossag, es fazekonysag. Kb ennyi.

Se mellfajdalom, se hasi fajdalom, se bimboelszinezodes, se hanyinger. Abszolut semmi.

2020. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pms tünetek, nem is gondoltam, hogy terhes lehetek, de nem jött meg és pozit teszteltem. Rá kb két héttel kezdődtek a rosszullétek, folyamatos hányinger, szagundor, fáradtság.
2020. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az utolsónál ugyanazok a PMS tünetek voltak, de teljesen ugyanazok mint általában.

Egyet kivéve. Nagyon viszkettem a testem különböző pontján olyan 8.-9. dpon.

Most 6 hetes vagyok pont. És most kezd megint visszajönni ez a viszketés néha :D

2020. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Pl hol viszkettel?
2020. nov. 10. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!