Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Miután abbahagytam a fogamzásgátlót rendesen megjött 28 napra. Most vagyok a ciklus 31. napján de ez a ciklusom elég érdekesen alakul. Ciklus 13.napján ovus fájdalmaim voltak és fel is ment a hőm 36.9re. A ciklus 26.napjától nagyon minimálisan némi barna folyást tapasztalok de annyira kevés, hogy nem kell se betét se tampon. Ezt a nemi barnázást 1 hetes hasszúrka és görcs előzte meg. Most nem tudom ezt tekintsem menstruációnak?? De tényleg annyira kevés és minimális volt ez napokig, hogy a fehérneműn nem is látszott meg. Napi kb 1 csepp volt. A hőm is leesett 36.4re. Szerintetek ez mi lehet? Egyszer sem védekeztünk, egész hónapban majdnem mindennap együtt voltunk a szombat éjszakai teszt negatív.
2020. aug. 11. 20:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ti tesztelnétek még vagy tudjam be, tabi után ezt egy menstruációnak?
2020. aug. 11. 20:13
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez lett volna a 2. Ciklusom. Az első ciklussal minden rendben volt.
2020. aug. 11. 20:13
 3/7 Wonderwomen ***** válasza:
Valószínű meg fog jönni. Csak picit később.
2020. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még most áll helyre a ciklusod a tabi után.


De, biztos ami tuti, pár nap múlva, ha nem jön meg rendesen, csinálj egy újabb tesztet.

2020. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a hő leesett akkor én elengedném a dolgot.
2020. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tabi után azért kell egy fél év mire igazán helyreállnak a dolgok, addig bármi előfordulhat. Sajnos a hőleesés elég egyértelműen utal arra, hogy nincs baba. A barna maszatolás kezdődő mensi és alacsony progira utal. Tabi után érdemes nézetni majd hormonsort, ha nem jön össze a baba fél éven belül. Egy tesztet ellőhetsz majd még, hátha, de a hő leesés miatt szinte majdnem felesleges. Ártani nem árt a teszt max a pénztárcádnak :D
2020. aug. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi van visszakúszott reggelre a hőm 36.7re
2020. aug. 12. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!