Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki várja még a pozitív terhess...

Ki várja még a pozitív terhességi tesztet?

Figyelt kérdés
Mivel valószínűleg sokan várjuk a kis bébinket, a pozitív tesztetek, arra gondoltam, hogy a topik alatt összegyűlhetnénk azokkal akik hasonló helyzetben vannak. Beszélgessünk, ismerjük meg egymást és bíztassuk egymást egészen addig amíg mindenkinek sikerül teherbeesnie. 😊 Remélem csatlakoztok többen és mihamarabb babásodunk!

2020. aug. 18. 19:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/170 anonim ***** válasza:
5os voltam bocsánat :)
2020. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/170 evita4 ***** válasza:
100%

Kérdező. Köszönöm igen egyet értek, csak nem élem bele magam már.

5-ös, végülis meg bármi lehet, ha nem jön meg akkor reggelente tesztelj... sok sikert!

2020. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/170 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én keddre nem vártam, nem is jött meg, viszont tesztelni sem merek. A hasam görcsölt múlt hétvégén, meg ma egy pár percet.

A párommal október óta próbálkozunk..

-I

2020. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/170 A kérdező kommentje:
Várj még egy két napot szerintem.. Nekem is múlt hónapban 4 napot késett aztán megjott.. Persze remélem neked nem így lesz. Drukkolok 😊
2020. aug. 20. 21:01
 35/170 anonim ***** válasza:

Igen, minimum annyit várni fogok.

Ha nem többet..


Már régebben szerettünk volna gyereket a (mostmár) exemmel, 4 év alatt nem jött össze, persze az orvosok szerint minden rendben volt mindkettőnkkel..De annyi veszekedés, meg önvádolás, másik hibáztatása volt, hogy végül szakítás lett belőle. (Nem csak ez volt a probléma, de nagyban hozzájárult)


De a párommal viszont szerencsére minden más, talán jobban is illünk egymáshoz, és most nem is egy központi kérdés a babatéma, hogy rástresszeljünk. Kitűztünk magunknak egy időpontot, hogyha addig nem sikerül spontán, akkor utána megmozgatunk minden követ, addig pedig csak élvezzük az életünket, dolgozunk, stb.



Mindenkinek sok sikert, és mielőbbi + tesztet :)


-I

2020. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/170 A kérdező kommentje:
Ha idáig nem hőmérőztem akkor fölösleges elkezdeni?
2020. aug. 21. 09:45
 37/170 anonim ***** válasza:
100%

a legjobb a ciklusod első napján elkezdeni, és akkor látod, hogy az alaphőd hogy megy feljebb az ovuig, illetve hogy esik vissza, majd hogy változik a következő ciklusig..

Ugye most hiába hőmérőznél, az alaphőd nem tudod, hogy mennyi, így azt sem tudod, hogy mihez viszonyítsd, hogy fent van-e vagy leesik..

2020. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/170 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2020. aug. 21. 13:28
 39/170 toegaao ***** válasza:
100%
Sziasztok, még egy várakozó vagyok. remelem, jövő héten óriási baby boom lesz közöttünk :) mi október óta próbálkozunk, első baba lenne, de sajnos már 37 elmúltam és közel 10 évig szedtem gyógyszert. Jövő hét elejére nem várom, 26-28 napos ciklusok mellett bizonytalan vagyok. A tesztektől már megszabadultam néhány hónapja, mert idegőrlő, mint ahogy a tüneteim figyelgetése is. Mindegyikünknek kitartást és sok sikert!
2020. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/170 A kérdező kommentje:

Üdv a csapatban! 😁 Tényleg nagyon jó lenne egy nagy baby boom a jovoheten. Reméljük a legjobbakat, szurkolok mindenkinek 🥰


Én most arra leszek kíváncsi hogy a beágyazodast ha lesz megerezzuk e majd. Nekem kb a hétvégén vasárnap vagy hétfő körül kell lennie

2020. aug. 21. 19:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!