Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo-n túl korai a hányinge...

10. dpo-n túl korai a hányinger, mint tünet?

Figyelt kérdés
Ma reggel, amikor a párom rántottát csinált nekem reggelire, már akkor is kicsit kavargott a gyomrom az olaj illatától, aztán amikor elmostam a serpenyőt, akkor hánytam is. Lehet ez terhességi tünet vagy csak érzékeny volt most a gyomrom? Volt valakinek hasonló?
2020. aug. 22. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Vagy vírus vagy pszichés. Terhesség alatt a hcg okozza a hányást, az meg 10 dpo nem lehet annyi benned.
2020. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen nagyon korai, nem is lehetséges. Majd ha már nagyon halvány a teszt, akkor sem lesz még hányingered egy ideig valószínűleg
2020. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem, csak beképzelem. :)
2020. aug. 22. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A hányást nehéz képzelni, eléggé kézzel fogható. De nem a "terhességtől" van, mivel az még nincs. Inkább vmi vírus.
2020. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen korán még nincs terhestünet. Más a baj.
2020. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!