Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esely a teherbeesesre?

Van esely a teherbeesesre?

Figyelt kérdés

Jangee fogamzasgatlot szedek mar 3.honapja, a level kb.felenel tartok. Mindennap 6 es 7 ora kozt veszem be, egyszer sem volt utana hasmenesem, nem is hanytam, antibiotikumot sem szedtem. Alkoholt tobbszor ittam, de kis mennyisegben es mindig megvartam a 2-3 ora felszivodasi idot, mielott barmit is ittam volna. Figyelem a testem, peteeresszeru nyakom egeszen biztosan nem volt, mellfeszulest viszont tapasztalok, gyakran vannak hangulatingadozasaim, hanyingerem. A tabletta okozhat ilyen mellekhatasokat, utanaolvastam. A parommal gyakran szeretkezunk, az aktust nem szakitjuk meg.

A multheten a tabletta beszedese utan laza szekletem volt, ezert bevettem megegy szem gyogyszert, pedig azt irtak, hogy egyszeri laza szeklet nem szamit hasmenesnek es a tablettat nem kell potolni. Lehet hogy tul magas a hormonszintem es ezert jelentkeztek ezek a tunetek?


2020. aug. 22. 21:03
 1/1 anonim válasza:
Szerintem, ha rendben szeded a gyógyszert, akkor nem lehetsz terhes, bár ugye nem 100%-os védelem. Ezek nem csak a terhesség tünetei lehetnek, pont hogy a peteérést is jelezhetik. A biztonság kedvéért vegyél egy tesztet, ha nem jönne meg, de szerintem nincs okod félni. Két gyógyszert pedig ne vegyél be egymás után, laza széklettől még kifejtheti a hatását.
2020. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!