Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 18-án volt utoljára...

Október 18-án volt utoljára menstruációm. A párommal november 7-én, 24-én, dec 6-án és 8-án voltunk együtt, de a menstruációm, még mindig nem jött meg. Csináltam tesztet (15-én) de negatív lett. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Leírom nagy vonalakban mi a helyzet. október 18-án volt utoljára menstruációm.. A párommal november 7. -én, 24. -én, illetve dec 6. -án és 8. -án voltunk együtt. De a menstruációm, még mindig nem jött meg.Csináltam tesztet tegnap (15. -én) de negatív lett az orvosom azt mondja várjak még egy hetet és teszteljek újra. Na dehát már lassan két hónapja nincs meg. Szeretnék babát, de így ki sem tudom számolni, hogy estleg teherbe eshettem e. Bár reménykedek benne. Szerintetek lehet ez még terhesség Kérem ha valaki volt már hasonló helyzetben írjon. Ja az még lehet, hogy fontos, hogy máj. 25-én hagytam abba a gyógyszert, de nem akartam görcsösen a babát úgy voltunk vele, ha később lesz akkor később nem baj, csak ürüljön a szervezetemből a gyógyszer. Segítsetek kérlek
2007. dec. 16. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszer már semmiképpen sem befolyásoló tényező ebben a dologban, az már régesrég kiürült.Sajnos ha tág ciklusos vagy, akkor tényleg nem tudhatod, mikor van peteérésed, hacsak nem jössz rá a testi tünetekből (alhasi nyilallások, fehér nyúlós ragacsos hüvelyi váladék). Sokan használják itt az ovulációs tesztet, meg a törpemikroszkópot, de még várd meg, mi lesz 1 hét múlva a teszt eredménye, mert lehet, hogy sikerült teherbe esned. :-) Kár, hogy nem írtad, vannak-e tüneteid... A hosszú kimaradást ciszta is okozhatja, de az orvosod ezt biztosan megnézte, mert csodálom, hogy neki nem okozott fennakadást a hosszú kimaradás.Szóval először teszt, de ha még mindig semmi, azonal menj orvoshoz!!
2007. dec. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha jol olvasom es ha jol irtad, hogy okt 18 volt az utolso menszid akkor mar uh-n latszana a baba es nem is kicsi mar hiszen8-9 hetes....en nem ertem miert nem lehet egy uh-t csinalni.
2007. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!