Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátom szeptember elsején...

A barátom szeptember elsején belém élvezett. Mikor vegyek tesztet, hogy kimutatható legyen a terhesség?

Figyelt kérdés

Augusztus 3-án kezdődött a legutóbbi menstruációm. Egy ciklus 28 napos, ami nálam mindig pontos, tehát elsején kellett volna menstruálnom. A mai napig nem jött meg.

Augusztus végén egy hetes antibiotikum kúrán voltam egy nőgyógyászati vírus miatt.


Az elmúlt fél évben sosem késett a mensesem.


Mikor vegyek tesztet, hogy kimutatható legyen a terhesség?

Túl korai még szerintem..


2020. szept. 4. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Szeptember kozepen vegyel, minimum 14 nappal az aktus utan. Szerintem meg fog jonni addig, nekem is pontos volt, aztan egy antibiotikum miatt fel evig par nappal elobb vagy kesobb jott meg
2020. szept. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Antibiotikum miatt simán felborulhat a ciklus, tehát nagy valószínűséggel emiatt késik. Egyébként is rettentő minimális esélye lenne annak, hogy a ciklus végén ess teherbe, persze nem kizárt. Szerintem várj még egy hetet, de vehetsz akár most is tesztet, hogy megnyugodj.
2020. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Bármi befolyásolhatja a ciklus változást. A gyógyszerek főleg.

4 hetet várj.

2020. szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha pontos, mindig 28 napos, akkor te nem estél valószínűleg teherbe, ha augusztus elején jött meg utoljára.
2020. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Ha aug 3-án jött meg utoljára akkor szinte képtelenség hogy szeptember elsején teherbe ess, hiszen akkor már rég nincs termékenységed, főleg ennyire pontos ciklusnál. Azért gyereket csinálni nem ennyire könnyű...
2020. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem hinném, hogy terhes vagy. De két hét múlva tesztelj, ha addig sincs semmi.
2020. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is nyugi, biologiai keptelenseg teherbe esni igy.
2020. szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

4-5-7,

Mivel most se jött meg neki, már nem olyan pontos, hogy képtelenség legyen.

Az hogy mikor volt az ovuláció pedig mindig csak utólag derül ki.

2020. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Ahhoz, hogy a 30.nap korul legyen ovuja, brutal rendszertelen mciklusainak kellene lennie.
2020. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem valószínű, hogy terhes lettél, de azért nem biológiai képtelenség, nyugidtan csúszhat az ovuláció bármikor, pontos ciklus esetén is. 2 hét után érdemes tesztelni, ha addig nem jön meg.
2020. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!