Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok tényleg? Korai...

Terhes vagyok tényleg? Korai vagy kémiai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mai nappal együtt számolva késik 6. napja a menzeszem. Az alábbi, úgymond tüneteket észleltem: nagyon nagyon fázós lettem, fáradékonyabb lettem, éhes vagyok az egyik pillanatban, elkezdek enni, de nem bírom lenyelni a falatot, mert azt érzem, hogy kihányom, ez volt ma amikor vizet ittam, hirtelen lesz hányingerem, rosszul alszom lassan 2 hete, 2 hétig EXTRA érzékenyek voltam a mellbimbóim, néha szurkálgat a petefészkem, valamint hajnalban mindig felkelek, hogy éhes vagyok és hányingerem van. Szombaton vettem egy Gabriel tesztet, amit iszonyatosan nagyon kellett nézni, de ott volt a 2. csík is. Most hétfőn vettem egy Rossmann saját márkás Facelle nevezetű terhességi tesztet, ami jól láthatóan 2 csíkot tartalmazott.

Mivel annyira izgatott voltam, így tegnap (azaz kedden) újra megcsináltam egy Facelle tesztet, ami negatív volt.

Ma reggel újra csináltam egy Facellet, de azt is eléggé nézni kellett, de ott volt a második csík is. Munka után egy Clearblue digitálisat csináltam, ami negatív lett szintén.

Mivel nem voltam biztos, így csináltam még 3 tesztet. Egy Clearblue simát, egy Facelle tesztcsíkosat, és egy Predictor Early tesztet. Mindegyik negatív lett sajnos.

Szeptember 30-ra kaptam időpontot a nődokimhoz. Szerintetek mi lehet? Most mégis terhes lennék, csak túl korai még? Vagy kémiai? De semmi görcsöm, fájásom és egyéb ilyesmim nincsen. Nekem, amióta az eszemet tudom, mindig, de MINDIG pontosan jött meg.

Segítsetek kérlek, mert teljesen össze vagyok zavarodva. Annyira nagyon szeretnénk már :( Valamint, olyan érzésem van, mintha tényleg velem lenne, mintha tényleg terhes lennék. Úgymond, "anyai megérzés".

Előre is köszönöm!


UI:. Megkérlek, hogy ha lehet kulturáltan válaszolj, és ne nézz hülyének, de tényleg így gondolom és érzem a dolgokat.



#negatív Clearblue
2020. szept. 9. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Nincsenek fotóid a tesztekről?
2020. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A facelle teszteken sajnos sokszor látszik a reagens helye, ami ha vizelettel érintkezik még jobban látszik :/ Én is ugyan így jártam, örültem a halványka facellnek, minden más full negatív volt :(
2020. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szombati: [link]

Hétfő: [link]

Kedd: [link]

Mai reggeli: [link]

Ma délutániak sorban: [link]

[link]

[link]

[link]


Azon gondolkodtam, hogy mivel a párommal 31-én voltam úgy együtt, ugye a beágyazódásnak kell 6-10 nap. Én meg pont most vagyok abban a 6-10 napban. Ilyenkor meg, HA jól olvastam, adhat még bőven negatív eredményt, mert nem termel annyi HCG-t a szervezetem.

2020. szept. 9. 19:59
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez kémiai :( Sajnálom! Nekem kisfiamnál a predictor 8.dpotól mutatta és napról-napra erősödött.
2020. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik válaszoló!

Azon gondolkodtam, hogy mivel a párommal 31-én voltam úgy együtt, ugye a beágyazódásnak kell 6-10 nap. Én meg pont most vagyok abban a 6-10 napban. Ilyenkor meg, HA jól olvastam, adhat még bőven negatív eredményt, mert nem termel annyi HCG-t a szervezetem.

2020. szept. 9. 20:05
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szerintem ez kémiai :/


Mivel az első két teszten látszott halványan, mar a többin is látszania kellene, főleg egy Predictor erősségűn.


Ha kb. 3-án kellett volna megjönnie, akkor 31-ei együttlétből 99%-ig nem lehetett baba. Feltételezem, hogy valamikor 16-23-a között együtt voltál a pároddal, akkor foganhatott, ezért mutatta ki a teszt múlt szombaton és hétfőn.

2020. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves hatodik válaszoló!


Sajnos nem lehetett akkor, mert itthon se volt 2 hétig a párom :(

4-én kellett volna megjönnie.

De annak ellenére pedig most is vannak tüneteim. Így is kémiai? :(

2020. szept. 9. 20:45
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Nézd, én nem elkeseríteni akarlak, de szerintem itt tuti nincs baba a dologban.


Ha negyedikén kellett volna megjönnie és rendszeres a ciklusod, akkor kb. 21-én volt a peteérésed. Valamennyit csúszhat, de szabályos ciklus esetén nem valószínű, hogy 10 napot késne.


Ha 31-én estél volna teherbe, akkor a teszt múlt szombaton és hétfőn még semmit nem mutatott volna, hiszen addigra szinte be sem ágyazódik a baba. Sőt, akkor még csak ma járnál a 9. DPO-n, még most sem valószínű, hogy kimutatná a teszt.


Itt az a gond, hogy neked kimutatott valamit, pár napra rá pedig nem, így tuti nincs rendben valami.


Megjegyzem, a tüneteid nem feltétlenül terhes tünetek, talán csak bebeszéled őket magadnak. Ha 31-é fogant volna a baba, akkor még nem is termelne annyi hormont a szervezeted, hogy tüneted legyen miatta.


Szóval, nem tudom, mikor voltál együtt a pároddal múlt hónapban, de én így is kémiaira tippelek.

2020. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Valamint azt elfelejtettem bele írni, hogy aug. 26-án voltam éves rákszűrésen a nődokimnál, aki mindent rendben talált. Semmi nem volt megnagyobbodva, vagy megvastagodva 🤷‍♀️
2020. szept. 9. 20:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Sajnos igen a tünetek a kémiainál is vannak, nekem kisfiam előtt volt 1, ameddig meg nem jött, addig tartottak :( Kitartást!
2020. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!