Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok tényleg? Korai...

Terhes vagyok tényleg? Korai vagy kémiai?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mai nappal együtt számolva késik 6. napja a menzeszem. Az alábbi, úgymond tüneteket észleltem: nagyon nagyon fázós lettem, fáradékonyabb lettem, éhes vagyok az egyik pillanatban, elkezdek enni, de nem bírom lenyelni a falatot, mert azt érzem, hogy kihányom, ez volt ma amikor vizet ittam, hirtelen lesz hányingerem, rosszul alszom lassan 2 hete, 2 hétig EXTRA érzékenyek voltam a mellbimbóim, néha szurkálgat a petefészkem, valamint hajnalban mindig felkelek, hogy éhes vagyok és hányingerem van. Szombaton vettem egy Gabriel tesztet, amit iszonyatosan nagyon kellett nézni, de ott volt a 2. csík is. Most hétfőn vettem egy Rossmann saját márkás Facelle nevezetű terhességi tesztet, ami jól láthatóan 2 csíkot tartalmazott.

Mivel annyira izgatott voltam, így tegnap (azaz kedden) újra megcsináltam egy Facelle tesztet, ami negatív volt.

Ma reggel újra csináltam egy Facellet, de azt is eléggé nézni kellett, de ott volt a második csík is. Munka után egy Clearblue digitálisat csináltam, ami negatív lett szintén.

Mivel nem voltam biztos, így csináltam még 3 tesztet. Egy Clearblue simát, egy Facelle tesztcsíkosat, és egy Predictor Early tesztet. Mindegyik negatív lett sajnos.

Szeptember 30-ra kaptam időpontot a nődokimhoz. Szerintetek mi lehet? Most mégis terhes lennék, csak túl korai még? Vagy kémiai? De semmi görcsöm, fájásom és egyéb ilyesmim nincsen. Nekem, amióta az eszemet tudom, mindig, de MINDIG pontosan jött meg.

Segítsetek kérlek, mert teljesen össze vagyok zavarodva. Annyira nagyon szeretnénk már :( Valamint, olyan érzésem van, mintha tényleg velem lenne, mintha tényleg terhes lennék. Úgymond, "anyai megérzés".

Előre is köszönöm!


UI:. Megkérlek, hogy ha lehet kulturáltan válaszolj, és ne nézz hülyének, de tényleg így gondolom és érzem a dolgokat.



#negatív Clearblue
2020. szept. 9. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam a múlt hónapban. :(

Nekem jóval erősebb volt a második csík,mint nálad. Annyira örültem.

Két nap múlva újra teszteltem és azt hittem leugrik a csík majd,de sajnos nem... halványabb lett.

Aztán csináltam pár napig minden egyes nap és végül eltűnt a második csík és végül megjött a mensim.

Belinkelem majd az én akkori kérdésemet és ott látod majd a teszteket.

Nagyon sajnálom,de szerintem te is úgy jártál,mint én. :(

2020. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]


11-es vagyok. Itt vannak a tesztjeim.

3 babát veszítettünk már el, úgyhogy kèpzelheted engem is mennyire rosszul érintett, amikor halványabb lett a tesztcsík. :(

2020. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%

6-10 nap után nincs terhességi tünet.

Aktus után 2 héttel érdemes tesztelni, bár szerintem nem peteéréskor voltatok együtt.

2020. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
De, lehet 6-10 nap utan is tunet. Pl mellfeszules. :D nekem is volt
2020. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés ok, de hányinger nincs
2020. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!