Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16eves vagyok és lehet hogy...

16eves vagyok és lehet hogy terhes ne kövezzetek meg őaz első barátom és vele voltam elsőnek együtt és ki szakadt a gumi?

Figyelt kérdés
És reggelente rosszul létek jönnek rám kerekedik a hasam én szerintem el tudnánk tartani egy gyereket úgy hogy nem a szülőkkel lakunk mert a barátom is dolgozik 17eves egyhonapba majd 300ezret hogy mondjam el anyának? És hogy a barátom szülei nevére vagyis hogy ők legyenek a gyám ja a gyereknek lehetne e azt? Bocsánat a helyesírás hibákért köszönöm a valaszokat?

2020. szept. 10. 23:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Kamu rogton kerekedik a has..
2020. szept. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 vantel ***** válasza:
16%
Jó erősen döngetett ha nem bírta. Vagy elötte kiharaptad?
2020. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tesztet miért nem csináltál/csinálsz? A "lehet, hogy terhes vagyok" nem egy komolyan vehető dolog, mint ahogy az sem, hogy valaki 17 évesen 300 nettót keres. 🤷🏼‍♀️
2020. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha kerekedik a hasad, akkor legalább 3 hónapja nem jött meg a mensid, vagy inkább 4... 12 hét után kezd el a has növögetni.


Egyértelműen kamu a kérdés.

2020. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
17 évesen majd' 300 ezret keres havonta? Már szedem is ki a gyerekemet a gimnáziumból és megy ő is dolgozni oda, ahol a pasid dolgozik. Mifelénk sok felnőtt nem keres ennyit, pláne végzettség nélkül (mert gondolom az nincs a szintén fiatalkorú "párodnak").
2020. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Meééé töröltetted a válaszom? Mert elsokent írtam, kamu vagy? Te szerencsétlen!
2020. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!