Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes, vagy most...

Lehetek-e terhes, vagy most mi ez? Van aggodalomra okom?????

Figyelt kérdés

2-an jott meg eloszor. Vagyis 10 nappal ezelott.

Szedek fogamzásgátlót, viszont a 7 fehér tabi után, ismét a 21 piros következi. Viszont én kedden (akkor kezdődik az első piros tabim) elfelejtettem bevenni, és együtt voltunk a párommal. Tegnap is, és tegnapelőtt is együtt voltunk.

De tegnap, meg tegnapelott bevettem a piros tabit.

Ma viszont, "megjött"?! Olyan vérzésem van, mint amikor kezd megjonni, pirosas barnás.

Ez mit jelent!? Baj van?



2020. szept. 11. 20:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Szedd tovább rendesen, ahogy kell. Áttöréses vérzésed van, mert nem kezdted el időben a következő levelet. Majd a következő 7 napos időszakban csinálj egy tesztet.
2020. szept. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Akkor lehet baba lesz? Mondod, hogy csináljak tesztet jovoheten.
2020. szept. 11. 20:57
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy tesztet mindenképpen kell, és a fogamzásgátló sem ad 100% védelmet. Most gondolj bele, ha anélkül vagytok hogy be se szereted... Így mégnagyobb a kockázat.
2020. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
33%
Szetted*
2020. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű nem vagy terhes. De tesztelni mindenképpen hasznos.
2020. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejtetted bevenni az első piros tabit, nyilván megnézted a gyógyszer leírását, és megtudtad, hogy ilyenkor 7 napig kiegészítő védekezés szükséges. Erre tegnap és tegnap előtt is lefeküdtetek. Gratulálok.

A keddi még érthető, mert nem tudtad, hogy kimaradt, de ez a kettő ... Nem is értem.

Nem valószínű, de lehetsz terhes, mondjuk a folyás, pecsételő vérzés tipikusan nem a pár napos terhesség jele. Legközelebb figyelj oda jobban.

2020. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
81%

Ha eddig rendszeresen pontosan szedtek a fogamzásgátlót 1 tapletta elfelejtése esetén elég kicsi az esélye a terhességnek. Tesztet érdemes csinálni. De úgy gondolom, hogy nincs okod aggódni.

Egyébként valahogy jelezd magadnak ezt húzd fel a telefonod hogy ne maradjon ki vagy vezess egy táblázatot.

2020. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy szem maradt ki nem olyan nagy az esélye, de mellette ottvan hogy a tabletta sem véd 100%an. Ilyenkor miért kellett együtt lennetek gumi nélkül? Hisz tudtad hogy lehetsz teehes is akár, mert ha most tudod akkor akkor is tudtad. Jobban figyelj oda. Nagyon sok féle képp lehet már a modern technikával riasztást állitani arra az időre mikor be kell venned. Akkor használj időzítőt a telefonodon. Ennyi az egész
2020. szept. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Es ez a barnas verzes, pecseteles, elfog mulni par napon belul? Mert a multhonaoban, vegig barnaztam mensi utan is ahigy eljeudtem szedni a tabit, es mondta a doki, h azert mert nincs hozzászokva a szervezetem.
2020. szept. 12. 16:20
 10/36 anonim ***** válasza:
66%
Vettél tesztet kérdező?
2020. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!