Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki nagyon korán tudta h terhes mert olyan tünetei voltak. Mennyivel menstruáció előtt éreztétek?

Figyelt kérdés
Lehet ilyen egyáltalán?
2010. aug. 6. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. Másfél héttel a nemvárt előtt már hányingerem volt, néha megjön érzésem és mivel tervezett baba volt, gondoltam, hogy sikerült teherbe esnem.

4 nappal a nemvárt előtt pozitív lett a tesztem.

2010. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, off: másfél héttel a nemvárt előtt? Szerintem csak beképzelted, és bejött. 14 nappal előtte volt még csak a peteérésed... a tünetek beágyazódás után lehetségesek! Vagy mensi alatt estél teherbe? Nekem ez sántít, elnézést!
2010. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem képzeltem be, mert csak akkor kezdtük a próbálkozást és igazából nem számított, hogy elsőre összejön-e vagy sem. Számtalanszor akkor lett hányingerem, amikor végképp nem gondoltam az esetleges terhességre.

Mondjuk az igazsághoz hozzá tartozik, hogy ikreim lettek, ezért mutatta ki a teszt olyan korán.

2010. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Áááá, így értem! :) az tényleg felerősít mindent. Sok boldogságot nektek! :)
2010. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2010. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mellbimbóim lettek nagyon, már-már fájdalmasan érzékenyek. A nemvárt előtt kb. 7-9 nappal. Soha ilyen érzés nem volt se előtte, se azóta. A teszt már 5 nappal a hamarabb pozitív volt. Szintén ikerterhesség lett.
2010. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!