Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon bezavar hogy akkor...

Nagyon bezavar hogy akkor utolsó menstruációnak melyik dátumot mondhatom? köszönöm a hozzászólásokat és a tapasztalatok megosztását ha van.

Figyelt kérdés

Augusztus 3-án óvszeres védekezésünk közben kiszakadt az óvszer. Escapelle sűrgősségi tablettát vettem be másnap délelőtt. Rá 1 hétre pontosan meg is jött a menstruációm igaz gyengébb volt és 5 nap helyett 4 napig tartott. Ez augusztus 10-14 ig tartott. A következő menstruációmnak szeptember 7.-e körül kellett volna megjönnie de elmaradt. Rá 2 napra a tesztem pozitív is lett. Nőgyógyász az ultrahangon 7×5,5 mm-es petezsákban szikhólyagot látott, élő embryót még nem. Ez volt szeptember 11-én.

A kérdésem hogy ez az a bizonyos augusztus 3.-ai eset lehetséges? Vagy később augusztus közepe körül...mert akkor volt 2 megszakításos közösülésünk ami ugye nem garantált védekezés...

Nagyon bezavar hogy akkor utolsó menstruációnak melyik dátumot mondhatom..



#teherbeesés #Escapelle #szikhólyag #Utolsó menstruáció első napja #Petezsákban
2020. szept. 12. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta kérdező?
2020. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi történt? Én is kíváncsi vagyok. Szimpatikusnak tűnsz kérdezö, majd írj ha olvasod ezt.:)
2020. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!