Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te is rühelled a "ne görcsölj...

Te is rühelled a "ne görcsölj rá, és akkor jön" hozzászólásokat?

Figyelt kérdés

Falra tudnék mászni, mikor mindenféle kérdésre ez a válasz!!!1 éve próbálkozunk, nem nagyon megy a nem görcsölés, ha a pár vágyik a kisbabára...

Azt se értem miért kell mindenre rágörcsöléssel felelni; akkor is ha ovutesztezel, akkor is ha méred a hődet, ha iszol teákat, vitamint. De most komolyan, aki ilyen válaszokat ír, az soha nem gondolt egyik nap se arra hogy dejó lenne babázni?


2012. márc. 28. 17:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
Rühelled vagy sem, valóban az a legnagyobb segítség, ha nyugodtak vagytok, minden téren.
2012. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Irigylem azt a párt, akinek semmilyen gondja nincs, de tényleg semmilyen, teljesen nyugodt!
2012. márc. 28. 18:05
 3/31 anonim ***** válasza:
16%
Hát, igen, az biztos, hogy kevés az ilyen. Mi is ilyenek vagyunk a párommal. Babás lettem, 6 hetes vagyok.
2012. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

Első vagyok. Nyilván nincs ilyen, nem is lehet, mindenkinek vannak személyes problémái is, és mindenkinek vannak gondjai a kapcsolataikban is. De ez a mindennapok része, tudni kell kezelni. A stressz az egyik legártalmasabb dolog (persze ha úgy vesszük, egy őrült kezében egy balta aztán még ártalmasabb, de az más szituáció ugye...), rányomja a bélyegét mindenre. Ha nincs szervi bajotok, akkor ne legyen lelki sem, azaz tudnotok kell, hogy hogy kezeljétek, és előbb-utóbb összejön a gyerek is.


Sok sikert hozzá!

2012. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen, én úgy tudom utálni amikor jön egy okos barátnő, vagy családtag ( természetesen olyan akinek elsőre sikerült a baba) és jön ezzel a hülyeséggel! Én 5éve szeretnék babát, de nem jön! A 3. évben bemérgeltem magam kidobtam az ovu. teszteket, meg eldugtam a hőmérőt és nem gondoltam a babára, de nekem az sem jött be!
2012. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
56%

......ezt én is megkaptam jó párszor.

6 évig vártunk a babára. Hát persze hogy rágörcsölök, hogy a fenébe ne.

Meg a jó szöveg: ne akard annyira, majd összejön....

Hát köszönöm.....teljesen véletlen derült ki egy vérvételből hogy rossz a pajzsmirigy eredményem, és túl sok ahhoz hogy megmaradjon a baba.

Na tessék nagy rágörcsölés....... ha nem görcsöltem volna rá, ki sem derült volna.

Kaptam rá gyógyszert. Tovább görcsöltünk ovuteszttel, és sikerült! Mindig akkor voltunk együtt mikor két csíkos volt, hőztem, tea, meg minden a világon. Kicsit ráment a házasélet, de megérte!!!

2012. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
Régi "haladó" !Az előbb olvastalak egy tegnapelőtti hozzászólásodban,hogy péntekre nem várod.Akkor most hogy vagy 6 hetes?:O:)Bocsi az észrevételért:)
2012. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Lassan 2 és fél éve nem sikerül a baba. Nekem volt olyan időszakom amikor nagyon érdekelt a dolog, szinte már a tüneteket kerestem magamon, de ez elmúlt már...És hogy miért múlt el? Azért mert belefáradtam és nem vagyok képes már úgy rágörcsölni, mert a világ legtermészetesebb dolgának veszem, hogy soha nem védekezünk és mégis megjön a menstruációm. Akár foglalkozom vele, akár nem, úgyse sikerül, szóval nem azon múlik, hogy ki mennyire görcsöl vagy nem görcsöl rá. Szerintem ez kb. olyan, mint a lottó, vagy sikerül vagy nem. Miért van az, hogy valakinek elsőre összejön és valakinek meg mondjuk 5 év múlva sikerül teljesen spontán??? Nincs rá magyarázat, nem vagyunk gépek, vagy sikerül, vagy nem, mert hát ugye nagyon sok mindennek stimmelnie kell ahhoz hogy létrejöjjön egy terhesség, szerintem ez inkább a szerencsén múlik...
2012. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ket egeszseges embernek nagy valoszinuseggel 1 even belul osszejon a baba de inkabb hamarabb. akiknek evekig nem sikerul ott valakivel gond van csak meg nem talaltak meg hogy mi. es a gorcsoles tenyleg nem segit de hat aki nagyon akar gyereket annak nehez nem gorcsolnie.
2012. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pedig pontosan akkor sikerült amikor nem is számítottam rá, vagyis nem ezen agyaltam egészen ovu-tól. Úgyhogy nekem igenis akkor jött a baba amikor nem görcsöltem rá... 8 hónap után.

Az természetesen más, ha már 1 éve semmi, akkor rá kell görcsölni és el kell menni kivizsgáltatni magad.

2012. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!