Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnék itthon élő spermadonor?

Csicsikusz kérdése:

Lehetnék itthon élő spermadonor?

Figyelt kérdés

Olvastam egy hollandi férfiről ,aki hasonló cipőben járt mint én, nemtudom mennyire igaz a sztori de szeretném megvalósítani amit ő is véghezvitt:


Azóta pedig eltelt több mint egy évtized, és Ed spermáinak hála 106 gyerek született. Kétharmaduk természetes úton fogant (azaz Ed lefeküdt az anyával), harmaduk pedig mesterséges megtermékenyítéssel.

Az egyébként teljesen hétköznapi életet élő férfiről, aki biciklivel jár dolgozni, és az anyja főz rá, nem sokan tudják, hogy mivel foglalkozik munkaidőn kívül – merthogy a férfinak van „rendes” állása is.

Ednek egy átlagos héten hat partnere van, és nagyjából tizennégy orgazmusa. Eközben pedig mintegy négymilliárd spermát bocsát ki. Általában odafigyel rá, hogy kellő spermiumot „tartalékoljon”, azaz ne túl gyorsan következzenek a kliensek egymás után, azonban volt eset, amikor fél órán belül két különböző nővel közösült (egyébként mindkét akcióból született is gyermek). Az ilyen extra alkalmakat leszámítva Ed, maximum három nőt vállal egy nap.

természetesen mindig ő alkalmazkodik a nők termékenységi ciklusához, ovulációjához.



Én egy 32 éves férfi vagyok 177cm 70kg izmos, nincs semmilyen rendellenességem, úgy olvastam sokan keresnek spermadonorokat hazánkban, de itthon az állam nem támogatja a spermabankokat, igy importálni kell dániából.

Szeritetek menjek el a budapest cryo intézménybe érdeklődni, vagy adjak fel valahol hirdetést hogy élő spermadonor várja pácienseit? :D


2020. szept. 16. 10:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Hú, a 10-es válasz alapján neked nem kéne szaporodnod...
2020. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj, tanulj.

A hpv nem tűnik el, benned marad. Tádááámmm. Akárcsak a herpesz. Az, hogy aktuálisan nem okoz tünetet, az azt jelenti, hogy most épp nem áll sz.rul az immunrendszered, így képes kordában tartani. És... a hpv - nek NEM a szemölcsöket okozó altípusai a veszélyesek ránk, nőkre, hanem azok, amelyek nulla tünetet okoznak, de az összes rosszindulatú nőgyógyászati daganatos minta 90%-ában megtalálható valamelyik az alábbiak közül: magas rizikójú: 16, 18, 31, 33, 35, 39, 45, 52, 53, 56, 58, 59, 66, 67, 68, 70.


Ha a HIV és az AIDS közti összefüggés sincs meg, akkor valóban... khmmm.

Taigetosz - pozitív vagy, a hpv - pozitívon túl. Bocsi.

2020. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Na a 10-es komment alapján látszik, hogy troll a kérdező.
2020. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Oké, ha komolyan gondolod, itt egy meddő kapcsolatban élő nő őszinte véleménye: aki pénzért csinál gyereket, az számomra olyan, mint a sori kisebbségi, aki sorra szüli ész nélkül a gyerekeket a segélyért. Ja, plusz mivel pénzért szexelsz, így prostituált is vagy. Ráadásul terjesztenéd is a "jóságot", igazan ügyes. Nem tudnék annyira kétségbeesett lenni, hogy ilyen hozzád hasonló "donorok"hoz forduljak, nekem a férjem és a kapcsolatom fontosabb.


Szívesen.

2020. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért azzal nem árt számolni, hogy a kliens hölgyek nagyrésze nem szexi fiatal bombázó lenne. 😁😁
2020. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!