Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből áll a meddőségi vizsgála...

Miből áll a meddőségi vizsgálat és kezelés amit itthon, Magyarországon ingyenesen igénybe lehet venni? Elsősorban olyanok tapasztalataira vagyok kíváncsi akik már átestek rajta.

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én ugyan csak az átjárhatóságiig mentem át rajta, de biztos lesz, akinek tovább is ment.

Sima nőgyógyászati uh

Labor a ciklus 3. és 21. napján

Terheléses cukor, inzulin

Endokrin labor tsh, t3, t4, atpo stb.

Hasi és pajzsmirigy uh

Uhs peteérés követés

2020. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Jah, és ingyen (tb alapon) is lehet,csak úgy kb egy év, amit leírtam, magànban egy hónap volt.
2020. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szia nekem kellett cukor vizsgálat, pajzsmirigy mindegyik nem csak sima tsh.. 3.és 21napi hormon, rákszűrés, végülis teljes nőgyógyászati vizsgálat de ezeket a vizsgálatokat megcsinálták a meddősegiben egyben igaz fizetni kellett érte még ingyenes lombik mellett is (nem tudom most kell e ez 2 éve volt) akkor nekünk Tapolcán igy volt könnyű mert ott helyben 1 vérvétel l kellett és ott helyben megvolt nekik az eredmény , de mire minden meg lett volna az jó pár hónap lett volna, időpontok vervetelek eredményei stb...57e ft volt nekünk akkor de ugy voltunk vele annyit megér és tudunk kezdeni hisz amugy is sokat kell várni. párom sperma vizsgálata magán úton plusz ott is volt vizsgálat. A kezelések 5tb támogatott szerintem ez most is igy van ha nem,valaki biztosan irja majd, a gyógyszerek injekció doboz díjas 300ft ugy tudom a csak azt kell fizetni. 2 lombik sikerült nekünk. Tb alapon 3honapnak el kell telni a 2 lombik között,plusz még ha várni is kell, nekünk második sikerült lassan születnek ikrek 💓💓🥰🥰sok sikert kívánok és kitartás 💓
2020. szept. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
A fentiek mellett kérnek már STD panelt, HIV szűrést, spermiogramot, meg még intézmény-függő is, mi minden plusz. Január 1-től ingyenes a kivizsgálás, a beavatkozások és elvileg a gyógyszerek is csak dobozdíjasak.
2020. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Igen sokmindent néznek vérvételnél de nem tudtam pontosan leirni bocsánat mert ott helyben csináltak egybe mindent nekünk 😊😊
2020. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Az átjárhatóságit, spermiogramot, vérvételeket, UH-t, rákszűrést, tenyésztést, a budapesti Kaáliban ingyenesen 2 hónap alatt lezongoraztuk, úgy hogy szabin voltunk egyszer mi, meg a doki is. Júliusban beszéltünk telefonon először, ma már szúrtam az inszemhez a szurit (ami 300 Ft volt így, ha maganklinika írja fel 20 000 Ft), 2 hét múlva már túl leszünk az inszemen is, hacsak a vírus közbe nem szól.
2020. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!