Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen lett rendszertelen...

Ilyen lett rendszertelen mensi melett és elvileg késik olyan mintha?!

Figyelt kérdés
Szerintetek [link]
2020. okt. 2. 22:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2020. okt. 2. 22:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen negatív. Mióta késik?
2020. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elvileg 24 óta.. De rendszertelen.. Épp egyik nap irtam ki hogy folyásom van nem vérzés... Nem tudom mi van most akkor.. Furcsa.. És én is furcsán érzem magam,viszont nagyon sokat pisilek és a teszt is igy készült.. De furcsa érzés miatt nem ilyennek kellene lennie a tesztnek.. 😪2.kep elég fura.. Mintha halvány lenne a 2.csík
2020. okt. 2. 23:07
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Semmiféle csík nincs a képen még a reagens helye sem. Sajnálom.
2020. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Semmilyen 2.csík nincs a képen. Ez egy határozott negatív.
2020. okt. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de ez egyértelműen nem baba. Ez a teszt 4 nappal nem várt előtt is szépen szokta mutatni. Ha rendszertelen a ciklusod használj lh tesztet úgy tudni fogod mikor van ovu és azt is tudni fogod mikor jön a mensi. Sokkal egyszerűbb, mert így bizonytalan vagy. Az is lehet most van ovud...ovukor is vannak fura tünetek. Na meg ha terhesség miatt lett volna folyásod ma már pozi lett volna a teszt. Sajnálom, kitartás és járj utána mi az oka a rendszertelen ciklusnak, sajnos ilyenkor gyakran peteérés sincs. LH tesztet meg szerezz be. Sok sikert!
2020. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Olyan mintha... jo nagy megatív lenne.
2020. okt. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj kerdezo, de te ezt minden ciklusban 2x legalabb eljatszod.. nem unod meg? Sajat magad teszed ezzel tönkre. Csinalj tesztet, ha negativ mi se fogunk itt semmivel se tobbet latni, sőt... menj el szakemberhez ha 1 eve nem jon össze, vagy akar mar most is ha rendszertelenek a ciklusok. Sajnalom, hogy nincs baba, de ezt a sajat erdekedben ne csinald igy tovább.
2020. okt. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Olyan mintha... Mintha negativ lenne, mert az is. Nem igaz, h nem latod!
2020. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ez már tényleg sokadik ciklus... Saját magad stresszeled vele...
2020. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!