Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18-napja késik a havim....

18-napja késik a havim. Terhesség vagy más? Valakinek ilyesmi tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 3hete késik, van egy 8honapos kislanyom, szoptatok. Mindig rendszeres volt a mensim, szinte napra pontosan jött meg, nagyon ritka volt ha késett. Januárban császár műtétem volt, 2 hétig vereztem és március 6.-an megjött 5napig tartott. Azóta mindig minden hónap közepén megjön és 5 napig tart. De most nem... Teszteltem kb egy hete BabyBoom teszttel és negatív! Viszont.. azokat érzem mint anno a lányommal mikor arra gyanakodtam teherbe estem. Bal oldalt szurkal a mehemnel, mellem meg van duzzdva, nem vagyok ideges semmiert( pedig mielőtt megjön mindig szét vetett az ideg😓) és a legfontosabb a hüvelyemnek olyan fura “szaga” van(ilyen maró savas, nem tudom hogyan megfogalmazni)

És fura érzés a méhemnél mintha nyúlna. De aggaszt hogy a teszt negativat mutatott, bár egy ismerősöm azt mondta erre a tesztre nincs mit adni. Holnap újra tesztelek, de kiváncsi vagyok esetleg másnak volt ilyen? Bocsánat a legfontosabb az, hogy akkor voltunk együtt a férjemmel mikor peteeresem volt, és előtte is, de megszakítással. Igen tudom az elovaladektol is lehetek állapotos! Nagyon örülnénk ha baba lenne, igaz januártól terveztük de ennek is nagyon örülnénk! Köszönöm ha végig olvastad!



2020. okt. 5. 17:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább valami fertőzés lehet,vagy hormonális probléma.
2020. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Bocsánat annyit kihagytam hogy ha nem jön meg kb17.-én utána kerek időpontot nogyogyaszomhoz, mert azt olvastam ha szoptatok maradhat ki hónap, bár szerintem nálam nem e miatt késik!
2020. okt. 5. 17:52
 3/29 A kérdező kommentje:
Fertőzés biztos nem, minden rendben van, semmi panaszom nincs. Hormonális problémám sem volt sose, remelem semmi ilyen!
2020. okt. 5. 17:53
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell csinálni a tesztet, de ha megszakítás volt, és szoptatsz és negatív a teszt, akkor meglepő lenne a terhesség.


Mindenesetre ha negatív, akkor is mennék orvoshoz, ha már beállt a mensesed, mert valami van.

2020. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Persze fogok menni, azért írtam megvárom a 17.-et hogy nem e csak kimaradt egy hónapot. De ha továbbra is negatív és nem jön meg irány doki!
2020. okt. 5. 18:01
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hormongond bármikor lehet....szülés után a legtöbb nőnek alakul ki gond. Az, hogy eddig nem volt az nem jelenti, hogy most sincs. Sajnos vizsgálat nélkül nem lehet tudni róla.
2020. okt. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Remelem nem ez, de koszi!
2020. okt. 5. 18:08
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy terhesség.
2020. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Meglátjuk

Csodák vannak és lesznek is🤗

2020. okt. 5. 18:12
 10/29 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy erős pozitív tesztem és akkora csoda ért az ultrahangon, hogy toltak is a műtőben egy bazi nagy ciszta miatt... Nem mondom,hogy nem lepődtem meg,hogy fél petefêszekkel ébredtem fel.Ha pozitív lenne a teszted, akkor sem biztos, hogy terhesség áll a háttérben pláne nem így, hogy a teszt negatív. Inkább valami hormonális gond.
2020. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!