Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérhetnék tapasztalatot?

Kérhetnék tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 napja voltam együtt a párommal. Nem tudom mikor kéne megjönnie, mert múlt hónapban volt egy spontán vetélésem 6.hét közepén. Orvos engedélyezte hogy próbálkozzunk tovább, így is tettünk. Egyébként egy méhenkívüli terhességen is átestem 2018 szeptemberben. Úgyhogy nagyon várjuk a csodát. A 3 éves kicsi mellé.

Igazából tesztelgettem már jó párszor, de ez most nagyon érdekes számomra. Gondolom ha van is valami, még egyáltalán nem biztos, hogy mutatja a teszt. Nagyjából peteérés előtt 1-2 nappal volt az együttlét. Vasárnap csináltam egy gyógyszertári livsane 10-es érzékenységű tesztet. Azon időntúl lett valami második csíkocska, ami tudom hogy nem érvényes. Azonban ma reggel 3 percen belül egy számomra gyanús halvány csík jelent meg facelle teszten. Szabad szemmel jól látható volt, nem kellett keresgélni. Azonban a képen kevésbé látszik. Mégis szeretném kérni a tanácsokat, tapasztalatokat ez ügyben. Holnap teszteljek újra? Várjak még 2 napot? Vagy mennyit? Egyébként ha minden rendben megy a ciklusom olyan 31 napos általában.

Plusz megjegyzés, tudom hogy minden terhesség és minden nő más, mindenkinél máshogy indul be a dolog. Pl. Kislányomat nem várt után 5 nappal is halványan mutatta, de ő valószínűleg később is fogant egyáltalán csoda hogy ő lett mert előtte hónapban nem is menstruáltam. Érdekes dolgok ezek. Köszönöm ha válaszolsz. Mellékelem a nem szuper fotókat.



2020. aug. 4. 08:43
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
2020. aug. 4. 08:43
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt sajnos mindig ad egy haloványka szinte láthatatlan 2. csíkot. Én amikor próbálkoutam babával töbször is megszivatott:(
2020. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
:( melyik teszted ajánlanád? X-epil van még otthon, de az a papír csíkos. Kislányommal azt használtam, de ugye az még akkor is halványka volt.
2020. aug. 4. 08:49
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Én a predictort ajánlom. Nem olcsó, de egyértelmű. Azon is látszik nagyítóval egy halvány derengés a reagens helyénél néha, de a halvány pozitívnál egyértelműen látszik egybrózsaszín csík.
2020. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos negativ. Predictor jó
2020. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok. Veszek ma predictort. Holnap rá próbálhatok reggel? Vagy várjak még?
2020. aug. 4. 09:21
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem igen de vegyél többet belőle 😁 amúgy én is így lettem terhes, vissza hivott a doki 6 hét múlva és terhesen mentem vissza
2020. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én holnap reggel megpróbálnám. Nekem is spontán vetélés után sikerült rögtön:D
2020. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek. Remélem én is sorstársatok lehetek. :)

Köszönöm 🙂

2020. aug. 4. 09:37
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Facelle mártogatós 10es érzékenységű, nagyon jó teszt. Rossmanban kapható és 500 Ft.
2020. aug. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!