Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan valakinek, hogy...

Volt olyan valakinek, hogy terhesség elején volt vérzése? Azt hitte megjött, de kevesebb volt annál és kevesebb napig tartott, és nem görcsölt.

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, késett egy pár napot, csináltam tesztet, ami negatív lett, még aznap meg is jött, de csak egy napig tartott. 3 hét múlva nőgyógyászhoz mentem, esedékes volt már egy vizsgálat, de előtte reggel megint csináltam tesztet, ami erősen pozitív lett, és aznap a doki UH-n is látta már. Kb. 6 hetes várandós voltam akkor. (Eredmény: 2,5 éves a kislányom)
2010. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezelőtt olyan görcsökkel járt a menzim és sok vérzéssel, hogy gyógyszert szedtem. Most 30. napra jött meg, de semmi görcs, gyenge vérzés 2. napja. Csak szúrkál a hasam néha. Viszont ovulációm nem rég volt, kb. 1 hete. Holnap kellene szednem a clostit, ha nem sikerült a baba. De ezt nem tudom. Mit csináljak?
2010. aug. 8. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 32 naposak a ciklusaim, de július 28-án jött meg, egy hetet késett és csak két napig tartott, gyenge, kevés vérzés és semmi görcs. Viszont a teszt negatív. Ami még érdekesebb, hogy a 9. napon volt peteérésem és ma a 12. napon pedig rendesen szurkál a hasam alja és a petefészkem környéke. Nem tudom, hogy mi okozza ezt. A hormonháztartásod rendben van?
2010. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel csinálj egy tesztet és akkor gondold ki, hogy mit szeretnél csinálni.
2010. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nézték még.
2010. aug. 8. 21:17
 6/6 A kérdező kommentje:
A teszt kimutatná holnap, mert csak a 12. napon leszek ovuláció után?
2010. aug. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!