Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remenykedhetek-e még terhesseg...

Remenykedhetek-e még terhessegben szerintetek? :) Köszönés!

Figyelt kérdés

28 eves nő vagyok, van mar egy 7eves fiam. Most tervezzük a masodik gyerkocot. Atlag 28napos ciklusok. Elso probalkozos honap, utoljara szept.12-en jott meg.

26.an volt a peteeresem(szerintem) altalaban azt is erzem, h melyik oldalrol erkezik a pete) a mai napot leszamitva 2,5 napja gorcsolok. Volt,h amikor el kellett mennem itthonról, tampont tettem fel, mert azt hittem, h meg fog jönni, nem pms-szeru... rendes igazi görcsök voltak. A tesztjeim sajnos negatívak, bár 25-os tetsztek voltak itthon. En mar elkonyveltem tegnap sőt tegnap előtt is, h ez nem jott össze, de most ma mégis bizok egy kicsit.

Nincs viszonyítási alapom, mert a fiamnal kb 1 hete kesett, mikor pozitivat teszteltem, de az rogton latszott is. Attól is félek, h betegség miatt van most ez. Volt mar valaki hasonlo cipőben?



2020. okt. 11. 14:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a menzesz késik, és akkot is negatív, akkor nem vagy terhes. Addig felesleges bármiről is beszélni. Drukkolok.
2020. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Késik, tegnap kellett volna jönnie. Evek ota naptarat használok, azert h aranylag belojje mikorra is keszuljek, pl a meloban ne erjen meglepi. A 25os tesztem viszont negatív. Vegulis a kerdes az, h valaki volt e mar így, es vegul mi tortent vele.
2020. okt. 11. 14:23
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszonom az oszinteseged! :)
2020. okt. 11. 14:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj meg 2-3 napot és ha addig sem jön meg, tesztelj újra. Vagy vegyél érzékenyebb tesztet, van ami már a ki áradt menzes előtt kimutatja elvileg, szóval ha 2 napja késik, akkor már kimutatja, ha halványan is. Nekem a 20-as teszt lett tegnap hajnalban halvány pozitív, nekem szept. 9. Az utolsó menzi, szintén 28 napos ciklussal.
2020. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még bőven reménykedhetsz.

A helyedben vennék egy 10-es tesztet és ellőném reggel. Ha baba van a dolgokban annak már mutatnia kell. Drukkolok 😊

Írj majd hogy mi volt.

2020. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szoktam csak igy irkalni, de rettento bizonytalan lettem. Meg mindig semmi, ha reggelig nem jon meg , akkor a parom munkabol hazafele hoz 10es tesztet. :) 3napja nem akarok osszetorni ha megjon.. ezert vagyok mar ki igazabol.
2020. okt. 11. 17:29
 7/16 A kérdező kommentje:
Ahogy kozeledtem a ciklus végéhez es elkezdtem gorcsolni, lemondtam a dologrol. Igy tortent meg az h varni kezdtem a nemvartat, gondoltam akkor legyen mihamarabb uj honap. Tudattam parommal is, h hat ez most nem jott össze, es most csak pislogunk. Gondolkodtam rajta, h mi van ha felreertelmeztem az ovut es kesobb volt, mar bánom, h nem teszteltem LH-t a honapban mert akkor legalabb tudnám, h mi lehet most. Barmi is lesz, hamar a nogyogyaszom ele jarulok, mert felek, h esetleg valami gebasz van odabant babatol fuggetlenul.
2020. okt. 11. 17:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Amíg nem jön meg, bármi lehet. Ne aggódj! Akkor sincs semmi, ha megjön, próbálkoztok tovább.

Nekem amúgy a 3 nap késés is csak halvány pozitív lett 10-es teszttel, pedig csak 1 nappal a peteérés után fogant.

2020. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Reggeli tesztem negatív, de meg mindig nem jott meg. Ilyet meg soha nem csináltam, rettentoen gorcsolok. Tanacstalan vagyok, h mikor kellene orvoshoz fordulnom.
2020. okt. 12. 17:21
 10/16 A kérdező kommentje:
Update: tegnap délután kerzdett el erosen fajni a mellem ugy az egész . A bimboim nem érzékenyek csak minimálisan, viszont lettek szep nagy ereim a combomban es a bimboudvar körül.
2020. okt. 13. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!