Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remenykedhetek-e még terhesseg...

Remenykedhetek-e még terhessegben szerintetek? :) Köszönés!

Figyelt kérdés

28 eves nő vagyok, van mar egy 7eves fiam. Most tervezzük a masodik gyerkocot. Atlag 28napos ciklusok. Elso probalkozos honap, utoljara szept.12-en jott meg.

26.an volt a peteeresem(szerintem) altalaban azt is erzem, h melyik oldalrol erkezik a pete) a mai napot leszamitva 2,5 napja gorcsolok. Volt,h amikor el kellett mennem itthonról, tampont tettem fel, mert azt hittem, h meg fog jönni, nem pms-szeru... rendes igazi görcsök voltak. A tesztjeim sajnos negatívak, bár 25-os tetsztek voltak itthon. En mar elkonyveltem tegnap sőt tegnap előtt is, h ez nem jott össze, de most ma mégis bizok egy kicsit.

Nincs viszonyítási alapom, mert a fiamnal kb 1 hete kesett, mikor pozitivat teszteltem, de az rogton latszott is. Attól is félek, h betegség miatt van most ez. Volt mar valaki hasonlo cipőben?



2020. okt. 11. 14:06
1 2
 11/16 anonim válasza:

Szia!

Követem a kérdésedet. Én holnapra nem vàrom, de jelenleg olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne.. 😔

Mikor tesztelsz legközelebb?

Drukkolok!😘

2020. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom :( mai nap ejfellel bezarolag kesik 4.napja.

Szerintem inkabb valami betegseg lesz a dologban. Beszeltem az orvosommal aki belgyógyász, azt mondta, h nyugodjak meg varjak még, ha 7napot meghaladoan sem jonne meg, akkor vagy ad egy beutalot vagy menjek a sajat dokimhoz. Szerintem kb 2 nap mulva tesztelek, de ketlem mivel tegnapi 10es nem mutatott semmit.

Mensis naptaramba viszont leirtam, h

3-4 korul egyertelmuen szurt a petefeszkem, de annyira, h almombol is felebredtem 4-e ejjel. Szamitasba vettem, h esetleg akkor volt tuszorepedes, es akkor mar ertem, h miert tolodik igy a ciklus.

De ezt csak en gondolom.

Szoritok neked, h legyen 2 csikos teszted !! :))

2020. okt. 13. 14:46
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha szombatig nem jon meg, akkor kb. Pentekre saccolom a kovetkezo tesztet.
2020. okt. 13. 14:49
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 nap késésnél a digitális Clearblue és más teszt negatív lett, már elkönyveltem, hogy ez sem sikerült, pedig éreztem, hogy valami van, mert sosem késett azelőtt,aztán 1 hét késéssel teszteltem pozit :)

Szóval szerintem, sok olyan eset van akinél késöbb lesz csak pozi.

2020. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ebben a kivételességben remenykedem en is. Es ezert jo hallani, h ez tényleg megtortenhet.
2020. okt. 13. 17:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Van eredmeny?
2020. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!