Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttatok már ilyen ovulációs...

Láttatok már ilyen ovulációs teszteket? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ma egy hete, hogy elkezdtem tesztelni. Ma lett volna az ovulációm, de olyan mintha nem lenne. 20-as érzékenységű teszt. Segítsetek!

2020. okt. 12. 20:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
2 hónapja :) 6 hónapja próbálkozunk. Ti?
2020. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első tesztelős hónapom. 3. hónapja próbálkozunk. 2. baba lenne. Első pikkpakk összejött. Múlthónapban is biztos voltam benne, hogy jókor voltunk együtt, de ha tényleg később lesz az ovum, akkor nem csodálkozom, hogy nem jött össze. Mikorra nem várod a mensit?
2020. okt. 13. 17:25
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekünk is van már egy kisfiunk, 6hónap alatt jött össze. Reméljük a mostani sikeres lesz, és a tesó is 6 hónap 😊 Délutáni tesztem már negatív, fáj is a hasam, innentől számítva 14 nap múlva kéne nem megjönni 😊 (14nap a luteális fázisom) Hány naposak a ciklusaid?
2020. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
30 napos a ciklusom. Húúú, akkor nagyon drukkolok, hogy most sikerüljön. 🤞😊 Még van két tesztem, kiváncsi vagyok. Két nap múlva beszámolok. De lehet veszek még tesztet is.
2020. okt. 13. 19:00
 15/25 A kérdező kommentje:
Még mindig negatívak az ovu tesztek. Veszek még egy adag tesztet, bár nem hiszem, hogy bármi változna. Nálam valami gond lesz tuti. 😞 11.10.-én megyek nőgyőgyászhoz. Remélem mond valami bíztatót. Addig meg ólom lábakon fog járni az idő.
2020. okt. 15. 12:22
 16/25 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Lehet volt ovud, csak érzékenyebb 10-es teszt kell hozzá. :) De amúgy erősödni se erősödött?
2020. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nem erősödött. Teljesen ugyanolyan. Még vettem tesztet. 7 napra elég. Kiváncsi leszek. Én is gondoltam már érzékenyebb tesztre. Lehet kövi hónapban megpróbálom. Meg gondolkozom a hőmérőzésen.
2020. okt. 15. 19:37
 18/25 A kérdező kommentje:

[link]


1 hetet csúszott az ovum. Rajta voltunk a dolgon. Bízom benne hogy sikerült. 26.-án kellene megjönnie, ami nagyon közeli. Remélem sikerül beágyazódni neki és nem jön meg. 🤞

2020. okt. 21. 13:40
 19/25 A kérdező kommentje:

Szia! Sikerült a babóca? Vagy esetleg megjött?

Nekem tegnap kellett volna, még ma sincs semmi. Fájdogál a hasam. De lehet pont beágyazódik. Hétvégén tesztelek, ha addig nem jön meg.

2020. okt. 27. 07:24
 20/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok, sikerült valamelyikőtöknek? :)
2021. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!