Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eredménytelen szabad DNS?...

Eredménytelen szabad DNS? Valaki hasonló helyzetben? Tényleg nem tudom, mit csináljak😢....

Figyelt kérdés
17 hetes terhes vagyok és 2.alkalommal is sikertelen lett a Nifty... nem értem. Az első terhességemnél álpoz (1:26 Down) volt a kombi teszt, mennem kellett Chorionboholy mintavételre, de nem volt semmi baja a fiamnak, 2. terhességnél emiatt már rögtön Nifty, negatív eredmény. Most pedig 2 sikertelen Nifty... nem vagyok molett, az UH-n a picike is rendben volt, erre közlik az Istenhegyin, hogyha úgy gondolom, lehet amnio... jövő héten megyek genetikushoz egy konzultációra, de a hideg kiráz a szurkálástól, nem is a fájdalom, hanem az ideg miatt. 34 éves vagyok, a korom alapján sem indokolt az amnio, azt mondták a sikertelen Nifty nem jelenti, hogy beteg, akkor meg most mit jönnek ezzel... nem értem

#amnio #Nifty #Szabad DNS
2020. jún. 13. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem ijesztgetesbol, de erdemes lenne megcsinaltatni ha mar 1.nel is ilyen magas aranyszam jott ki downra... gondolom nem szeretnel beteg babat.
2020. jún. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, nem tudom, mi legyen... lehet szúrás lesz belőle, de még az is hetekre eltolja az eredményt...és csak azért, hogy végre elengedhessem ezt az egész idegbajt.... de a helyzet az, hogy 1. alkalommal is csak álpoz. volt a kombi teszt és makk egészséges volt a mostmár 7 éves fiam. Szóval úgy érzem, hogy ezek a drága vizsgálatok sokszor csak beszaratják az embert...
2020. jún. 13. 07:13
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Kipróbálnék másik tesztet, Niftyről sok rosszat olvastam sajnos. Tőlük meg visszakérném a pénzt...
2020. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
A pénzt visszafizetik a második sikertelen mintavétel után.Amugy addig míg nem beszéltél genetikussal addig ne idegeskedj,ha ő azt mondja javasolja az amniot akkor csináltad meg.
2020. jún. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, az lesz amit a szakember javasol. Az Istenhegyin egy biológussal beszéltem. Hebegett, habogott, hogy ez ilyen olyan ritka, de érdemi infót nem adott, csak, hogy az a biztos, ha megszúratom. Hát persze, ennyit magamtól is tudok, csak ez volt, amit annyira nem akartam. A dokimmal beszéltem ő azt mondta a Panoráma teszt még lehet szóba jön, de úgy lesz, ahogy a Tanár nő javasolja majd.
2020. jún. 13. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Istenhegyinél 3 nap az amnió eredménye!
2020. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi újság veletek?
2021. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!