Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovitrelle után 12 nappal már...

Ovitrelle után 12 nappal már lehet valós pozitív? Kinek mikor lett az?

Figyelt kérdés
5.én (ciklus 12.napja) kaptam ovitrelle 250mg tüszőrepesztő szurit, egy 22mm érett tüszőre. Kivártam a 10 napot, akkor már tulajdonképpen negatív volt, talán még ha nagyítóval böngésztem volna a tesztet látni lehetett rajta valamit. Most 2 nappal később ugyanolyan érzékenységű teszttel egy nagyon nagyon halvány pozi lett, ami időn belül jelent meg. Erősebb mint a 2 nappal ezelőtti. Reménykedhetek? Vagy ez még mindig a szuri lenne (12 nappal utána)

2020. okt. 17. 17:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen,ma reggel nekem is negatív most. Muszáj várnom :) aztán meglátjuk. Kicsit el is keseredtem
2020. okt. 18. 07:54
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem szabad! Még simán lehet pozi. Tesztjeid sem érzékenyekek.
2020. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Igen, végülis akkor most már tutira kiürült a szuri. Legalább innen is tudom, hogy ha pár nap múlva pozi lesz akkor már szabad örülni :)

Olvastam sok helyen, hogy volt akinek a 13.nap még halvány, 14.nap teljesen negatív, és 15.nap már újra lett egy halvány pozi, de már az baba volt.

Reménykedem nagyon, eddig 2 korai vetélésem volt és 3 éve várjuk a babát.

2020. okt. 18. 11:23
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szurkolok neked.

Nekem is volt egy 6 hetesen, azóta várjuk mi is!

2020. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül nektek is!
2020. okt. 18. 13:46
 16/18 anonim válasza:
Kedves kérdező, neked sikerült? Hasonló cipőben járok, én ma vagyok 13 nappal az ovitrelle szuri után, és még ma reggel szuri után 13 nappal is halvány pozitív a tesztem. Nem tudom, hogy most csak ilyen lassan ürül, vagy most veszi át a baba a Hcg termelést..?
2020. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos nem jött össze, sokáig maradt a szuri. :/

Menzesz napján érdemes tesztelni amúgy, mert addigra már tuti az eredmény mostmár megtanultam :) nehéz kivárni de sokkal stresszesebb a szuris halvány pozi sajnos.

2020. okt. 28. 12:35
 18/18 anonim válasza:
Hát stresszes az biztos.. Ma, ovitrelle beadását követő 14.napon lett csak negatív a tesztem, úgy tűnik ilyen lassan ürült ki. Van még 2 napom a nemvártig. Hőm ugyan két napos átmeneti leesés után ma ismét fent van és kis menstruációs jellegű alhasi görcseim vannak, félek hogy ez nem korai tünet lesz, hanem a mensi előjele.
2020. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!