Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step ovu teszt mennyire...

One step ovu teszt mennyire jo? Mehbizható?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. De attól is függ melyik pontosan, nekem 2 féle van, az egyik elég halványan mutatja, a másik jobb.
2020. okt. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem szépen mutatta az ovut. Annyi, hogy első hónapban azt hittem, majd úgy lesz, hogy fokozatosan erősödik, ehhez képest nem így történt, hanem egyből bedurrant ovu előtt, azelőtt hol erősebb volt, hol gyengébb.

Legjobbakat kívánom!

2020. okt. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen megbízható, de, ha először próbálod még lehet vele gondod, nekem a 25-ös pl nem mutatta ki az ovut, csak erősödött majd halványult, pozi nem lett, majd érzékenyebbel próbálkoztam 15-ös teszt meg 5 napig pozi volt... így végül a 20-as érzékenységű vált be. Sajnos ezt ki kell tapasztalni, de alapvetően jó teszt, évekig használtam és most is szoktam (szeretnénk még egy babát). A HCG tesztje viszont nem a legjobb, hiába van belőle 10-es nekem a 25-ös x-epil is hamarabb mutatta a terhességet, mint a one step 10-es . Ezt csak így plusszabn jegyzem meg :)


Sok sikert nektek!

2020. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!