Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hő görbe mennyire normáli...

Ez a hő görbe mennyire normális? Baj lehet a lutealis fázisommal? Azért nézem a hőm, mert babát szeretnénk, és az orvos javasolta hogy lh teszt mellé homerozzek is, és meglátjuk. De nézegettem görbéket, az enyém nem túl normálisnak mondható?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 18. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Semmi baja a görbédnek, kicsit ingadozik, de az lehet pontatlan mérés eredménye. A lényeg, hogy alaphő felett van, tehát látszólag megtörtént az ovu. Hol méred? És ugye mindig fekve ahogy kinyitod a szemed, nem mész sehova nem ülsz fel stb.
2020. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A homero6az ágyam mellett alszik, ahogy megébredtek minden reggel 4.30 kor azonnal hüvelyben mérem. Orvos mondta hogy az a legbiztosabb. 2 percig hagyom bent a homerot akarmennyit csipog.
2020. okt. 18. 18:55
 3/8 A kérdező kommentje:
A pecsételést sem értem. A wc papiron latazik,amugy nem.
2020. okt. 18. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális a görbéd! :) Nekem is megesett, hogy a luteálisban 1-2 alkalommal picit csökkent, de ez belefér teljesen.
2020. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A görbéddel nincs baj, de a pecsételés nem normális... Valami hormon gond lehet
2020. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No igen a pecsételés, ráadásul több napon találkozol vele, kisebb progi hiányt jelezhet, talán ezért ingadozik kicsit a görbéd, alapvetően szép görbe, talán egy progit nem ártana nézetni kövi ciklusban 7 nappal ovu után. Nem gondolnám nagy gondnak, de biztos nem az igazi a szint.
2020. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. 2 hónapja voltam hormonotok, minden megfelelő tartományában volt. De valami mégsem jó szerintem. Eddig minden nap pecsételés van azóta. A wc papír mindig olyan. Volt méhen kívüli terhességem, talán az lehet probléma?
2020. okt. 20. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez most jött elő, akár méhszájseb is lehet. Van pár dolog amihez nem kell hormongond, hogy vérzést okozzon, ha folyamatos maszatolás nem múlik, keress fel egy dokit.
2020. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!