Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lombik programmal kapcsolatb...

A lombik programmal kapcsolatban kérdeznék. A párommal élettársi kapcsolatban élünk. Babát szeretnénk. Sajnos eddig természetes úton nem sikerült. A lombikprogramnál milyen módon kell igazolni azt hogy élettársak vagyunk?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 20:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elég a saját kezűleg megírt élettársi nyilatkozat amit a közjegyző ellenjegyez? Mert ez csak olyan 10 ezer Ft körül lenne, ha ő fogalmazza meg akkor meg 40 ezer Ft, azért nem mindegy..
2020. okt. 18. 20:04
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell semmilyen papir arrol h elettarsak vagytok.
2020. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk közjegyzőit kértek. (Bp., SOTE)
2020. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kell a papír.

Ezt a meddőségi központtól kérdezd meg, hogy milyen kell. Nekünk adtak egy szövegmintát, hogy minek kell benne szerepelni, onnantól kezdve nem érdekelte őket, hogy ki írta.

2020. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Mi most intezzuk a kaaliban es semmi ilyet nem kertek. 1. voltam.
2020. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És melyik városban? Én itt élek Debrecenben akkor lehet itt se kérnek.. hmm.. itt is a Kaáli intézet van. A klinikán.
2020. okt. 18. 20:53
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Igazán nem kötekedni szeretnék, de ha esküvőre (nem kell nagy valami), de még csak egy nyomorult közjegyző által írt élettársi nyilatkozatra sincs pénzetek, miből lesz lombikra és később gyerekre? Attól, hogy ingyenesnek mondják, attól még nem minden az benne... Tapasztalat. Amíg az ingyenesre jártunk, addig is sikerült kb 150 ezret elkölteni, mert kellettek olyan vizsgálatok, amikre sztkban esélyünk nem volt emberi időben elintézni, és ebben az utazás még benne sem volt.
2020. okt. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem is az anyagi része az érdekes, hanem én kissé feleslegesnek érzem, a bürokrácia mint olyan az idegesítő. Nem egy darab papíron múlik hogy két ember szereti-e egymást, ez csak formalitás. Nem ellenzem a házasságot sem de valahogy azt érzem hogy az érzelmek mintha nem is lennének fontosak, csak a külsőségek. Kissé képmutató a társadalom, meg az egész magyar jogrendszer.. legalábbis én így látom.
2020. okt. 18. 21:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Van igazság abban amit írsz, de valahol a logika azt diktálja, hogy igenis legyen valami igazolás a kapcsolatról, ha már ők belefeccölik az időt és az energiát. Ha egyszer kell, akkor nem kérdezek, hanem csinálom, én így fogtam fel. Mondjuk náluk nem volt kérdés, házasok voltunk, amikor először mentünk.
2020. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen, értem.. de ellenben meg azt hangoztatják szülessen minél több gyerek az országba.. hozzáteszem nem hivatalos úton bárkinek lehet bárkitől gyereke..hát igen, elintézzük a hivatalos részét természetesen..
2020. okt. 18. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!