Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondot jelez, ha nem erősödik...

Gondot jelez, ha nem erősödik a 2. csík a teszten?

Figyelt kérdés

Egy hete késik. 3 különböző tesztet is csináltam, de a csíkom nem erősödik (talán minimálisan) de láthatóan pozitív (nem kell forgatni, rózsaszín)

Jövőhétre van időpontom a dokimhoz, de addig megőrülök :(

Szerintetek ez gondot jelez? A nem várt napján barnázgattam és egy törlés erejéig élénk piros-nyálkás vér is volt a papíron :(

Köszönöm, ha írtok!


2010. okt. 18. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem...sz.r a teszt.
2010. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan tesztet csinálj 2 nap különbséggel. Az mutatja meg valójában, hogy tényleg erősödik-e a csík. Ha nem, akkor lehet, hogy baj van, nem tud rendesen beágyazódni a petesejt.
2010. okt. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Még korai lenne ahhoz, hogy bajt kiáltsunk ki! Minden rendben. Van, akinek még ilyenkor is negatív a tesztje, úgyhogy ne izgulj! :)) Gratula a kisbabához!
2010. okt. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok!

12.-e óta minden reggel csinálok egy teszvesz-es One Step tesztet. Az 10-es erősségű. Ezeken felül csináltam még egy X-epil-t és egy Corax-ot is.

Azt hittem a teszveszes olcsó teszt mutat hamis pozitív eredményt, de 3 féle teszt már csak nem téved, ugye?

Kedves utolsó válaszoló! Nagyon köszönöm, a nyugtaó szavakat! Kicsit jobbat érzem magam tőlük! Remélem, hogy nem lesz baj! :(

2010. okt. 19. 09:10
 5/20 anonim ***** válasza:

Gratula a babához!

Nálam nem nagyon tudom, hogy mi lehet:(

2010. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálam az X-Epil akkor is negatív volt mikor már 2 db Lily Erős + volt.

2010. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen és sajnos azt kell mondjam, a one step teszt nagyon megbízható! Nem hazudik... Ez az én tapasztalatom. :(

Sajnos nekem sem erősödött, majd elment.:((

Kívánom, hogy ne kellejen ilyen szörnyűséget átélned! Javaslom minél előbb menj orvoshoz, hátha tudnak segíteni!!!

2010. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem erősödött..és spontán vetélés lett a vége, de te se választhattál volna rosszabb tesztet az x-epiltől és a coraxtól..végy szépen egy 10-es qupidót és ha az szép erős akkor megnyugodhatsz.
2010. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem izgulni, mert azzal csak árthatsz!

Persze könnyen mondom, mikor terhes voltam, az elején én is minden nap legszívesebben csináltam volna egy tesztet (végül 3nál megálltam), majd pedig legszívesebben beszereztem volna egy UH készüléket, hogy mindennap megnézhessem, hogy él-e... Főleg míg nem éreztem a mozgásokat!

Azt hogy erősödött-e a csík, azt nem tudom, nem is figyeltem, nem is tudtam, hogy kéne figyelni...

De az biztos, hogy ugyanolyan teszttel csináld, csak abból láthatod, hogy erősödik-e.

2010. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nem bírtuk ki és elmentünk egy 4d rendelőbe, ahol csináltak egy hüvelyi uh-t. Nagyobb a terhesség, mint mi gondoltuk és kettő petezsákot láttak!!!! :)

Az, hogy a teszten a csík nem erősödött: azt mondta az uh-s, hogy arra nem szabad alapozni! Csík az csík!

:) :) :) :) :) :)

És arra sem szabad adni, hogy másoknál, hogyan zajlott, mert minden nő más, így minden terhesség is!

A hcg termelés sem mindenkinél úgy zajlik ahogy az a ngykönyvben meg van írva.

2010. okt. 19. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!