Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyetlen csepp barna pötty...

Egyetlen csepp barna pötty gondot jelez?

Figyelt kérdés

Nem mondhatom, hogy barnázok, mert pisilés után volt a papíron egy csepp, halvány barna pötty, azóta figyelem, de semmi.

Ittam magnézium tablettát, de se görcsöt, se fájdalmat nem érzek.

Fogadott dokim (még) nincs, még csak a 9. héten járok.

Péntek délután van, rendelési idő végéig nem érek be a nőgyógyászatra.

Rohanjak be ügyeletre?

Bemenjek hétfőn dokihoz?

Vagy ennyi teljesen normális, és csak feleslegesen parázok?



#barnázás #vetélés #idegbeteg kismama
2016. febr. 5. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos azt jelentett es itt is olvastam olyat, hogy ez az egy jel volt.


Ugyelet, fel tudnak irni progeszteront!ami segithet, ha baj van.


34hkm (masodik terhessegem)

2016. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Terhesen semmilyen színű folyás/vérzés nem normális.

Irány a doki. Nem biztos, hogy gond van, de lehet, és lehet, most egy csepp, délutánra meg vérzel. Persze, ne így legyen, de még ma menj el.

2016. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jelen esetben mindegy milyen mennyiség ez vér csak alvadt és mindenképp valami gondot jelent még ha könnyen is orvosolható sajnos nem várhat így menj be az ügyeletre azt tanácsolom, mond meg nem görcsölsz de barna a hüvelyváladékod és nagyon aggódsz.

Sose normális semmilyen vérzés terhesség alatt, ezt ne higyjétek el csak mert xy-nál nem okozott gondot , sose szabad kockáztatni.

2016. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hívtam őket, nem vették fel, de akkor átmegyek, és soron kívül csak behívnak.

Csodás

2016. febr. 5. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Két vetélésem volt, mindkettő egyetlen csepp vérrel/barnázással kezdődött. Pár nap tünetmentesség után folytatódott.
2016. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
drukk, majd írj!
2016. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szurkolok!
2016. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont a 9. héten nekem is volt egy ilyen esetem, persze jól megijedtem, hívtam a dokit és mondta, hogy figyeljem hogy mi lesz. Ha ez folytatódik akkor mindenképp hívjam és mondja, hogy mit tegyek, de az hogy ez egyszer előfordul egy kis mennyiségben nem gond. De pihenjek sokat és egy ideig ne éljek nemi életet. Sok sikert!
2016. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a 9.hétnél járok és nekem ma délelőtt rózsaszínes folyásom volt egyszer.Progeszteront kaptam a kórházban,még nem vettem be,majd lefekvés előtt gondoltam,de azóta már voltam többször is a wc-n és nem volt már ilyen folyásom.Én se tudom mit csináljak,de csak veszek be,remélem ártani nem ártok vele.Egyébként nekem a héten jött volna meg a mensesem,ha nem estem volna teherbe,lehet hogy ez kavart be.Hétfőn megyek ultrahangra,addig szedem,majd mond rá valamit az orvos az sztk-ban.
2016. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!