Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen normális a gyengeség...

5 hetesen normális a gyengeség, folyton fázás, hátfájás?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 16:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: nekem van egy lányom már, de vele teljesen más volt... Hánytam már pozi teszt előtt, szulesig. Mindennap. Most semmi tünetem ezeken kívül. Most estére feszül a hasam és puffadt. De ennyi.
2020. okt. 20. 23:00
 12/20 anonim ***** válasza:

9#


Nem voltam még orvosnál meg mèg egy hétig nem is tudok menni a karantèn miatt. Ráadásul most jöttem rá, hogy lejárt a jogsim és a kocsim műszakija is. Szóval először ezeket kell megoldanom,ha lejár a karantèn és utána doki.

November első vagy második hetében tervezek elmenni.

Ma alig ettem,csak levest meg kevés gyümölcsöt, annyira rossz a gyomrom. Èg vagy nem is tudom mit érzek.

Nem gondoltam volna,hogy ez ilyen korán kezdődhet.

2020. okt. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kitartást! Első baba? :)
2020. okt. 21. 00:20
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem első. Van már egy nagy fiam,aki nagyon várja a kistesót.

Sajnos voltak vetèlèseim, ezért nem olyan felhőtlen még a terhességem. Van bennem kisebb félsz,de próbálok nagyon pozitív maradni.

Te mikor mész orvoshoz?

2020. okt. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

November elején én is.

Nekem volt 6 vetélés, 3 lombik, egy halva szülés. :( most 1 évig gyúrtunk a tesóra, én is félek nagyon. :( De minden rendben lesz mind a négyünkkel :)

2020. okt. 21. 10:56
 16/20 anonim ***** válasza:
Én májusban fogok szülni, nem parázok előre a vírus miatt, messze van még. Inkább aggaszt az, hogy megússzuk és ne kapjuk el.
2020. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én félek... :( Persze, remélem nem kapjuk el, de a vizsgálatok is aggasztanak... Hogy lesz, mi lesz...
2020. okt. 21. 11:27
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező akkor Neked sem egyszerű.

Nekem volt két missed ab a 8.hèten és egy terhessèg megszakításom a 12.hèten nyitott gerinc miatt.

Ez mind két éven belül.

Most tudatosan nem sietek orvoshoz.

Szedem a gyógyszereket, vitaminokat, szúrom magam naponta és bízom benne,hogy minden rendben lesz.

Kitartást Neked is!

Most sikerülnie kell!

2020. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

A vírustól én is fèlek,mert pedagógus vagyok egy nagy lètszamú iskolában.

Lehet elmegyek táppénzre. Ennyi rossz után nem szeretnék kockáztatni.

9#

2020. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Huh kitartást mindenkinek! Majd azért nézzünk ide vissza, hogy kivel mi van :)
2020. okt. 21. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!