Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt ovum? (kép)

Szerintetek volt ovum? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

Pár hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót. Előző hónapban kaptam progeszteron pótlást, mert pé hiányában hónapokig barnáztam. Duphaston volt a gyógyszer neve. Mikor progi pólót szedtem 36.4nél nem ment feljebb a hőm. Most egész ciklus alatt 35.8 volt illetve 36 között. Most a 19.napon hirtelen felugrott 36.5 re


2020. okt. 22. 09:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Off :egyébként szerintem a lázmérőnk néhány tizeddel kevesebbet mér..
2020. okt. 22. 09:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár nap és kiderül, de gyanús, hogy volt, ha marad alaphő felett ciklus égéig, akkor volt. Sajnos a görbék csak utólag egyben értelmezhetőek. Egészítsd ki ovu teszttel.
2020. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2-es mondja. Még 2-3 nap minimum kell hogy biztos legyen, de valóban gyanús hogy volt. Ha már hőmérőzöl 2-3 ciklust, onnantól egyértelműbb mert a minta sokszor hasonló. Ovuteszt mellett a nyákot is érdemes figyelni (megint csak 2 ciklus kb. mire kitapasztalod), de így aztán elég tutira meg tudod állapítani.


Egyébként ne csipogásig tartsd benn a hőmérőt (ha digitális), hanem minim 1-1.5 perccel a csipogás után, mindig. Nekem első ciklus úgy volt, hogy csak csipogásig tartottam benn és sok érték 36 alatt volt. Tudtam hogy ez pajzsmirigy probléma lehet, de pont akkor csináltam vérképet és tökéletesek voltak a pm értékeim. Azóta 1-1.5 percig benn tartom még a hőmérőt, és sokszor 2 teljes tizedet nő azalatt a hőm.

Most már ne változtasd meg félúton a ciklusban, mert fals képet ad, de legközelebb érdemes így. :)

Plusz jó ötlet egy 2 tizedespontos (ovu)hőmérőt beszerezni ha tudsz, az sokkal pontosabb.

2020. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!