Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. hét, csak petezsák 8mmx8mm....

7. hét, csak petezsák 8mmx8mm. Szabályos és nő. Az orvos azt mondta nem kizárt, hogy később tapadt meg. Nem teljesen értem, hogy lehetséges ez. Szerintetek van esély arra, hogy lesz ebből baba?

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
7 hetesen nekem sem lattak mast, csak petezsakot. Szerintem probalkozz 2 het mulva, addigra szivhangnak is kell lennie. Drukkolok :)
2020. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján, majdnem mensi idő körül lett ovud. Szabályos a mérete meg még bőven jó, amiben még lehet szikhólyag majd embrió pár nap múlva. Ha viszont időben volt ovud, akkor reménytelennek látszik, de honnan tudja, hogy nő? Egy uh-ból nem lehet látni csak az adott méretét.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen, szerintem nem reménytelen, tuti csak később volt ovud :) Azért még ne kezdj örülni, sajnos ugye ilyenkor bármi lehet. 6. héten, normális időben már szívhanggal embrió van. Tehát tényleg később foganhatott.

2020. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért mert figyelve van. Sajnos több féle problémam is van. Már lett mérve. Tehát az biztos, hogy növöget a petezsák, de rendkívül aggaszt, hogy üresnek tűnik eddig. Az orvos próbált nyugtatni, de mint tudjuk nem is tudom, hogy mikor lehet megnyugodni. 3. bébi és mindig van min aggódni. :) Hálásan köszönöm az eddigi válaszokat.
2020. okt. 23. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem a 7héten 10*10mm volt és volt szikhólyag meg szivpulzàlás..3.terhességem...de nyugodj meg lehet később tapadt meg...biztosan rendben van minden...szorítok hogy ne legyen semmi baj..
2020. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen voltam először, akkor csak egy zsák látszott és annyit mondtak, hogy elkezdődött valami. 2 héttel később mentem újra, akkor már volt szívhang is🙂
2020. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt sajnos csak ures petezsakom.

Szep volt, nott rendesen, de ures maradt meg 8 hetesen is. Igaz akkor mar 30 mm felett mertek!:(

Kivanom, hogy minden rendben legyen nalad! 🙏🏻🌈

2020. okt. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Biztos más is fél ebben a helyzetben, de én szinte rettegek. Próbálom magam pozitív gondolatokkal nyugtatni, de nehéz. Nagyon nehéz.
2020. okt. 24. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!