Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülők mit csinálnátok ha a...

Szülők mit csinálnátok ha a 12 éves lanyotok teherbeesne?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 11:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
15%
Megmondanám neki hogy hozzá elém a fiút és előbb a fiút ölöm meg aztán a lányt
2020. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
72%

9

Nem, nem tesz, 12 éves kor felett nem foglalkoznak vele. Elméletben ha 14 év alatti az "elkövető" akkor semmit nem lehet tenni, legális a dolog, ha az elkövető 14-18 éves akkor az szabálysértés szintjén kezelik, 18 év fölött is ha nem történt erőszak gyakorlatban nem foglalkoznak vele.

2020. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon melyen tükörbe néznék, hol csesztem el a dolgokat.
2020. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tudnám ezért leszidni vagy ilyesmi. Egy ilyen idős GYEREKNÈL mi számít beleegyezésnek? Mert szerintem egy 12 éves erre nem vágyik, maximum valahogyan ráveszik és elhitetik vele, hogy beleegyezik.


Borzasztóan szégyelném magam, amiért nem vigyáztam a gyerekemre, és életem végéig kérném a bocsánatát, amiért erre képtelen voltam. Abortuszellenes vagyok alapvetően, de egy ekkora gyerektől nem várnám el, hogy végigvigye a terhességet és még szüljön és még aztán élete végéig vigye a terhet, hogy van egy gyereke a világban (merr nyilván örökbeadnánk, vagy nevelnénk és az anyja és nővére is lenne? Rossz belegondolni...).


Ez nem a gyerek hibája, egyáltalán. Ez az anyjáé.

2020. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
70%

14

Baromság. Tanár vagyok, nálunk már 5. osztályban azt tervezgetik a lányok is, hogy majd kivel fekszenek le osztálykiránduláson. Egy kész rémálom, évek óta nem is visszük a felsősöket több naposra, mert volt jó néhány eset. De így is megoldják, az iskolai wc-ben is ha arról van szó. Senkit nem kell kényszeríteni, csinálják maguktól. Következményei sincsenek mint tudjuk, így meg nehéz ezzel bármit kezdeni. A neveléssel is biztos gond van, de ez most egy ilyen generáció.

2020. okt. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
56%
14es vagyok, szintén tanár. Nálunk azért nem ez a jellemző, még véletlenül sem. Szerintem ez alapjaiban a nevelésen múlik.
2020. okt. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
46%
16os, akkor szerencsés vagy, nálunk is hasonló megy általános felsőben. Van egy lista hogy ki mikor tudja elveszíteni a szüzességét, vannak kihívások pl vállalod hogy három hónapon belül elveszted és 3 hónap alatt sikerül, akkor kapsz egy üveg piát, ha 2 hónapon belül akkor állják az egész éjszakai ivászatot, ha 1 hónapon belül sikerül akkor felkerülsz a dicsőségfalra és az osztály egy hónapig szolgál.
2020. okt. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan van egy ilyen réteg, amiről te beszélsz. De kár ezt általánosítani. A gyerekek, gyerekek akármilyen korban nőnek fel. Egy 12 éves még a szüleitől függ egyáltalán mekkora szabadságot kap, van-e lehetősége teljesíteni a "kihívást". Egy 12 éves még igenis számoljon be minden percéről, és legyen neki MEGTANÍTVA hogy mi a helyes és mi nem. Ez a szülő dolga. Ha 12 éves a wc-ben elveszíti a szüzességét az a szülő kudarca. És nem azért mert nem volt vele az iskolában.
2020. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, nehari, de ez annyira hulye kérdés. Minek tüzelni a kedelyeket? A valasz olyan egyértelmű..
2020. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
48%

18

Szerintem ez pont a túltutujgatás miatt alakult ki. Egy 10-12 éves már közel sem gyerek, de manapság a szülők azt akarják, hogy azok maradjanak 13-14 éves korukig, és teljesen életképtelennek nevelik őket, és ez ellen egyfajta lázadás, hogy ilyen korán elkezdenek szexelni. És lehet itt ugrabugrálni, láttam és már jobb családból származó, jól nevelt, kitűnő tanuló lányt, aki 12 évesen mehetett abortuszra.

2020. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!