Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit csinálnatok ha a...

Ti mit csinálnatok ha a 12éves lányotok egy orpiercingel menne haza?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 22:48
1 2 3 4 5 6
 1/54 Andizsuzsi ***** válasza:
84%
Kivetetném vele. A nyár hátralévő részében gyakorolhatná a helyesírást.
2016. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
71%
Ha engedély nélkül csináltatná akkor kiszedetném vele, és korlátoznám a szabadideje honorálását. Ha ennyire nagylány, akkor ne kelljen neki a papabank se.
2016. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
53%

Esküszöm, hogy nem polgárpukkasztásként írom, de mivel igen csak Piercing és Tetoválás párti vagyok, én szimpatizálnék vele =D


Kivetetni semmiképp sem vetetném ki, de nagyon megharagudnék rá, amiért a megkérdezésem nélkül szúratott magának Piercinget. Ezek után segítenék neki a kezelésében, a gyógyulásában, hogy még véletlenül se fertőződjön el, utána pedig nagyon türelmesen, hiszen a tulajdon gyermekemről van szó, akinek nem az ellensége akarok lenni, elmagyaráznám neki, hogy ez így nem helyes... legközelebb, amikor szeretne valamit, először beszélje meg velem, és közös megegyezés alapján kompromisszumot kötünk, ha úgy kívánja a helyzet...


(Mihez adom a kezem, mihez nem, tetkók, egyéb piercingek, stb-k)


Egy Piercing párti ;)

2016. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
56%
Egy nagy maflással indítanék...
2016. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim válasza:
96%
Ugyan én fiatal vagyok, de nem azért lennék rá dühös, mert piercinget akart, hanem, mert az én esetleges beleegyezésem nélkül csináltatta volna meg. A 12 év még nagyon kevés, hogy önállóan döntsön ilyen dolgokról.
2016. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Bocs ahejesirási hibákért én a lanynak a baratja vagyok és én is csak akor tudtam meg amikor már készvolt .Én amugy ausztriaban élek 6eves korom ota csak van a balatonmelet egy nyaralonk és egy éve ot ismerkedtem megvele amogy jo tanulo van 4 etermük a balatonnal
2016. júl. 19. 23:03
 7/54 anonim ***** válasza:
98%

Alapvetően nincs bajon nekem se a piercingekkel, de egy 12 éves kölykön semmi keresnivalója, főleg engedély nélkül. Egyáltalán hol csináltatta?! Ilyen korban úgy tudom, még szülői beleegyezés kell.

Egyébként biztos, hogy elég komoly szankciói lennének a dolognak.

2016. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sincs bajom sem a piercinggel sem a tetoválással, de mindkettőnek megvan a maga ideje és módja.

Ha az én 12 éves lányom orrpiercinggel jönne haza, bizony én is kivetetném vele, és jöhet a nyári büntetés.

Ha 18 évesen jönne haza vagy mondjuk 17 évesen megkérdezné, hogy lehetne-e akkor nem ellenkeznék.

2016. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Amugy 13f
2016. júl. 19. 23:05
 10/54 anonim ***** válasza:
81%

orRpiercingGel??

Amennyiben felnőve bika akar lenni, támogatnám, hogy haladjon életcélja felé.

2016. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!