Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak megbizonyosodás gyanánt,...

Csak megbizonyosodás gyanánt, szerintetek sem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal nem szeretnénk gyereket még, óvszerrel védekezünk, mert félek a fogamzasgátló mellékhatásaitól. Eddig nem történt egyszer sem baleset a gumival szerencsére, és a lehető legsterilebbek vagyunk vele. De természetesen félek, fiatalok vagyunk még, és anyukámmal nem szoktunk ilyen konkrét beszélgetéseket folytatni a szexről, ezért írok ide. Megjött a menstruációm, 5 napig tartott. Nekem általában nagyon erős a vérzésem, de most csak normális mennyiségű volt, időben érkezett. A menstruációm előtti héten lebetegedtem, erre gyanakszok, hogy ez volt az oka a gyengébb vérzésnek.Ez befolyásolhatta, hogy másmilyen volt a vérzésem, vagy van okom aggódni?

2020. okt. 27. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a betegség miatt, ne aggódj. Viszont ha egyre gyengülő vérzéseid lesznek akkor nézetsd meg magad.
2020. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pontos a mensim van h erosebb van h gyengebb. Van h nagyon gorcsolok van h kevesbe. Addig amig megjon rendszeresen addig nincs min aggodni.


Vannak egyebkent nem hormonalis fogamzasgatlo szerek is, erdemes utananeznetek ha ennyire felsz a teherbeesestol.

2020. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Második válaszoló, esetleg neked van személyes tapasztalatod valamelyik ilyen szerrel? Tudnál ajánlani?
2020. okt. 27. 16:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Anno a Pharmatex volt ilyen annak volt tablettaja amit aktus elott kellett felhelyezni, illetve kulonbozo kremek is. De szerintem azota ezekbol is rengeteg fele van mar forgalomban. Azt kell megnezni h ovszerrel kompatibils e.
2020. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!