Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szép napot nektek! A menstru...

Szép napot nektek! A menstruációm nagyon rendszertelen. Eggyüttlét után 7 nappal 3napig barnáztam,de csak a wcpapíron látszott. Első nap picit fájt a hasam alja . Olvasgattam itt sokat,és én is megkérdezem, lehet ez beágyazódás ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
A"beágyazódási" vérzés csak egy törlésnél jelentkezik nem pedig napokig. Igy ez hormonális gond, de ettől független akár ciklus végére terhes is lehetsz.
2020. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

De így miben lehet reménykedni?

Most lessz peteérésem ?Nem értek ezekhez a dolgokhoz azért is kérdeztem meg. Érdemes tesztelni ?

2020. okt. 28. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elmúlt fél év leghosszabb ciklusával számolj és, ha akkorra se jön meg tesztelj egyet. Ovu után 14 nappal már mutatja a teszt, együttlét után 16 nappal. Ha rendszertelen a ciklusod és barnázol érdemes orvoshoz menni. Illetve ovutesztet használni.
2020. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben nagyon köszönöm.

Nagyon várjuk a babát,remélem ebből az lessz🥰

2020. okt. 28. 17:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek..... Azóta sem jott meg a teszt pedig negatív....
2020. nov. 6. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudunk segíteni, ha nincs panaszod, megvárhatod a kövi mensit. Ha valami fáj akkor meg keress fel egy orvost. Terhes így biztos nem vagy sajnálom.
2020. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!