Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet,hogy máris összejött a...

Lehet,hogy máris összejött a baba 24 nappal az utolsó menstruáció után?

Figyelt kérdés
9 napja voltam a nőgyógyásznál,a fogamzásgátló tabletta elhagyásról akartam kérdezni. Mindent rendben talált a doki,a nyálkahártya 5,3 volt. Hétfőn teszteltem egy nagyon halvány pozitív tesztet,amit majd pénteken szeretnék megismételni. Pár napja kezdtek el jelentkezni különféle tünetek rajtam: megnagyobbodott,érzékeny mellek sötétebb bimbó udvarral,émelygés,fáradékonyság,has szúrkálás. Menstruáció után vagyok 24 nappal. Lehet,hogy máris összejött a baba?

2020. okt. 28. 14:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha pozitív volt, akkor most is az lenne. Csináld meg és meglátod!


De továbbra is úgy gondolom, hogy nagyon kicsi az esélye, nem stimmelnek az adatok, se időben, se másképp, a felsorolt tüneteid pedig szubjektívek.

2020. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a mellfeszülést inkább betudnám annak, hogy kezd éledezni a hormonháztartásod és közeleg a menstruáció. Mikor én is abbahagytam, minden menstruáció előtt nagyon fájtak a melleim. Ennyire korán kizárt hogy terhességi tüneteid lennének. Kb beágyazásnál tarthatsz inkább, a tünetek pedig akkor még nagyon koraiak
2020. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ezek amúgy ovulációs tünetek is lehetnek....csak úgy megjegyzem....a leírtak alapján tuti nem vagy terhes, a hcg teszt nagyon halványan reagálhat az lh csúcsra is.
2020. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az lh csucsra reagalt.
2020. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Muti a tesztet
2020. okt. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem egy pozitív Facelle tesztet. :)
2020. okt. 30. 07:00
 17/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok, akkor mégsem ovud volt :) Csak ugye elég korán teszteltél még a rövid ciklusodhoz képest is, amit ugye a fogamzásgátló miatt nem tudhattál. Jó egészséget!
2020. okt. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Tennék fel képet is a tesztről,de nem jöttem még rá,hogyan kell.

2020. okt. 30. 07:18
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
kepkuldes.com és onnan bemásolod a feltöltött kép linkjét
2020. okt. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
2020. okt. 30. 07:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!