Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Üres petezsák után tovább lépni?

Üres petezsák után tovább lépni?

Figyelt kérdés

2éve volt egy missed ab műtétem, azóta most jött össze a baba. Két napja lett pozi tesztem. Nagyon parázok, hogy megint megtörténik.

Mit tegyek, hogy minden rendben legyen? Nem bírnám ki megint... Félek, parázok


2020. nov. 2. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen, amit tehetsz, hogy nem stresszelsz.


És amúgy nem igaz, hogy nem fogod kibírni, ha esetleg ez jön. Ha ezt kell kibírnod, akkor ki fogod bírni, utána újra fogtok próbálkozni, és össze fog jönni. Vagy nem. De nem fog összeomolni az életed. Ennél nagyobb bajokból is képes vagy fölállni.

2020. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem rajtad múlik ez, sajnos nem tudod befolyásolni. Megértelek, nekem a pozitív teszt után 4 nappal 2 év próbálkozás után vérzésem volt, kérdéses volt, mi lesz. Most itt szuszizik a kisfiam. 😊 Mindig gondolj arra, hogy minden rendben lesz! Drukkolok nagyon!
2020. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Hiaba parazol, nem lesz attol mas az eredmeny vegul, csak idegeled magad. Ha nem jon ossze tovabb lepsz, probalkoztok ujra. Vedd ugy hogy a teszt nem mondott igazat. Lehet hogy terhes vagy, lehet hogy csak egy ures petezsak. Majd az ido meghozza a valaszt.
2020. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbálj kicsit lazább lélekkel hozzáállni. Biztos nem könnyű, ezt elismerem, de a "laza lélek" neked is jót tesz, a terhesség megmaradásának is, és a benned növekvő magzatnak is.

Kívánom a legjobbakat!

2020. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most picit nyers leszek.. De hidd el túl fogod élni, ahogy rajtad kívűl oly sokan. NŐből vagy! Mindent túl élünk.
2020. nov. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 4éve próbálkozunk, már lombiknál tartunk. Idén áprilisban leállt a szíve, műtét lett a vége. Borzasztó volt, hogy végre sikerül, és vége lett. Bíztattam magam, hogy következő más lesz. Szeptemberben üres maradt a petezsák, ismét műtét. Eléggé megzuhantam, de újra fogunk próbálkozni. Most vizsgálatokat csinálunk mielőtt újra megyünk.

Aki egyszer elvetél az tuti, hogy félni fog. Még azok is félnek akiknek nem volt még vetélése. Tenni semmit se tudsz sajnos, de pozitívan kell hozzáállni. Bízz benne, hogy most minden más lesz.

2020. nov. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bízni kell abban, hogy minden rendben lesz. És ez már tényleg nem rajtad múlik. Maximum annyiban, hogy a stressz nem épp segíti a folyamatot.
2020. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!