Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késői pozitív teszt, tapasztal...

Késői pozitív teszt, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Augusztusban jött vmeg utoljára, szeptemberi késésnél teszteltem, 14 és 18 napos késésnél negatív tesztet. Most lett tb-m így tudok menni orvoshoz de nem tudok nyugodt lenni. 44 napja nem jött meg és tegnap és ma is teszteltem pozitívat. Csakhogy nem igazán vannak meg azok a bizonyos tünetek, nem érzem a mellem másnak, a haspuffadáson kívül és a viszonylag gyakori pisilésen kívül nem sok.

2020. nov. 4. 21:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell tünetnek lennie. Nem olyan mint a filmekben a nagyjelenet, hogy teleokádod a vécét
2020. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Persze ezt tudom, egyszer már át estem rajta most 8 éves a lányom. Csak az aggaszt, hogy 2 hetes késésnél negatív tesztem lett és most fogalmam sincs miért nem hagyott nyugodni 1 hét múlva doki és pozitív. Ez amit nem tapasztaltam még mert ha akkor estem teherbe akkor úgy 9 10 hetes kismama vagyok.
2020. nov. 4. 21:50
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kimaradt egy peteeres/kesobbre tolodott.
2020. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kimaradt egy peteérésed, azért nem menstruáltál. Majd az azt követő ciklusban estél teherbe.
2020. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Hülye kérdés lesz, de akkor ne aggódjak szerintetek ez már biztos baba? Nem lehet valamitől fals pozitív mondjuk?

(egyik tesztet különben késő délután csináltam másikat másnap reggel) félek, hogy jövőhéten a doki azt mondja hogy nincs semmi, sok negatív után főleg rossz lenne.

2020. nov. 4. 22:24
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Fals pozitiv extremritka, viszont az orvoshoz menes igy szerintemkorai lesz.
2020. nov. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Máshova már írtam neked választ, később lett ovud :) pozi teszt után 2 héttel kell dokihoz menni. Most még nem biztos hogy lát bármit is. Minden jót!
2020. nov. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Nem is ezért kértem hozzá időpontot és a mostani helyzetben csoda, hogy 3 hétre kaptam. De viszont így azt se lehet tudni pontosan, hogy mikor estem teherbe :)
2020. nov. 5. 07:26
 9/44 anonim ***** válasza:
Majd az uh-n a meretek alapjan meg fogjak tudni mondani, engem is mindketszer annak alapjan irtak ki, nem a menzesz datuma alapjan. Szolj az orvosnak, hogy rendszertelen a ciklysod, ne az utolso datumot mondd be, nehogy riogatni kezdjen, hogy tul kicsi. En a helyedben amugy attetetnem az idopontot legalabb 2, de inkabb 3 hettel kesobbre.
2020. nov. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Ha már van időpontom elmegyek ezt is 1 hónapra kaptam meg, ártani nem árt. Viszont nem rendszertelen mindig időbe jött meg, sose volt késésem se.
2020. nov. 5. 08:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!