Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki elvesztette kisbabajat,...

Aki elvesztette kisbabajat, hogy tudott tovabb lepni?

Figyelt kérdés
Mikor jott meg a mensit?Mikor kezdtetek probalkozni?Hanyadik honapban jott ossze?
2010. aug. 10. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

már hogy missed ab vagy a megszült kisbaba tragédiája?


nekem missed ab volt négy hete még nincs menses várunk 5-6 hónapot.

az első hetet végigsirtam hogy nekem most kell baba de aztán megnyugodtam... nagyon hiányzott. 10 hetes embrio volt. megállt a szive nem volt beteg.

2010. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom, nekem 8,5 hetesen nem volt szivhang, ugyhogy elkellett vegyek, ennek 3 hete, persze mensi meg nincs.
2010. aug. 10. 13:02
 3/16 anonim ***** válasza:

Carmen most újból aggódok egy kicsit a válaszod miatt. épp tegnap sikerült megnyugtatnia az uh-nak. :(

azt hiszem végig ettől fogok rettegni, de a 12. heti vizsgálatig biztos. olyan nehezen telnek a hetek. pedig próbálom élvezni.


és te észrevettél valamit az egészből? görcsöltél esetleg? vagy hidegzuhanyként ért a vizsgálati eredmény?


8+2 hetes

2010. aug. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom ... és Ti mikorra szeretnétek a következő kisbabát?


bár ez olyan hogy AZT a babát már nem pótolhatja de talán feledteti.


én elkezdtem vezetni vele babanaplót és el fogom tenni úgy hogy a 11. heti bejegyzés már nincs meg benne de tudják a tesói hogy lett volna Ő ..


(mégha abszurdnak tünik is)

2010. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én 14 hetes ikreket vesztettem el (pociban).Egyszerűen leállt a szívműködés náluk is.Ez volt 7 éve és még a mai napig gondolok rájuk,persze az emberben "enyhülnek" a fájdalmak meghát már van egy 9 hós fiam aki kitölti a mindennapjaimat és most várjuk az öcsköst,de hihetetlen nehéz volt idáig eljutni érzelmileg.Kitartást és sok szerencsét a jövőben!!!
2010. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

rószaszines folyásom volt vasárnap és hétfőn aztán szóltam a páromnak hogy nekem ez nem tetszik Kincsővel - első baba- ilyen nem volt.

nincs orvosom felhivtam a klinika ügyeletét ott elmondtam a szülészeten az ügyeletesnek és azt mondta hogy menjünk be megnéz.

egy kis monitoron láttuk a babát de csak lebegett nem mozgott és nem láttuk hogy dobogott volna a szive. nem számitottunk ilyesmire anyosomnál volt a lány a férjem ment érte én meg bennt töltöttem az éjszakát hogy ha megindul a vetélés már nem tudtuk volna hová tenni a lánykát.

nem indult meg az éjjel se másnap reggel 9 kor újabb uh akkor már nem láthattam délben mütöttek és négykor hazaengedtek.

2010. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

:( köszönöm. akkor a vérzésre figyelek és ha nincs, próbálok nyugodt és optimista maradni.

Remélem hamarosan összejön a következő babátok és vele nem lesz semmi baj!

2010. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

13.12-es nagyon sajnálom.


igen kell egy kis szünet utánna hogy ne a baba utáni baba legyen...

2010. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Semmit sem vettem eszre tok jol voltam, csak mentem echora es mondta a doki, hogy nincs szivhang, majdnem elajultam.Masnap mar el is vettek tolem.

De te 8 hetes kismami ne is gondolj ilyenre neked egy egy egeszseges kisbaba van a szived alatt es minden a legnagyobb rendben lesz!!!

2010. aug. 10. 13:17
 10/16 anonim ***** válasza:

13.16.nak !


nem volt vérzés csak rózsaszin...

igen én is remélem most kicsit kikapcsolódunk -épp együtt fogyózom a férjemmel - vagyis csak egészségesen élünk ez leköt meg a csepp.

nem tudnék most újra babát várni.


Nektek drukkolok!!! Minden jót és nem lesz semmi baj!!!!!!!

2010. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!