Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki elvesztette kisbabajat,...

Aki elvesztette kisbabajat, hogy tudott tovabb lepni?

Figyelt kérdés
Mikor jott meg a mensit?Mikor kezdtetek probalkozni?Hanyadik honapban jott ossze?
2010. aug. 10. 12:56
1 2
 11/16 eszo ***** válasza:

Szia!

nekem 5és fél hetesen ment el a babám..vagyis üres volt a petezsák. elég hamar túltettem magam rajta.pozitívan gondolkoztam..persze a szívem mélyén még most is fáj..de sajnos elég gyakori manapság 1 vetélés.

A menzim pontosan 30 napra jött meg a műtéthez képest.

1,5 hónapot hagytunk ki.

ez a 2.hónap, hogy próbálkozunk..nagyon remélem, hogy mielőbb sikerül,mert már nagyon vágyunk egy lurkóra!


sok sikert nektek is és mielőbbi babásodást!

2010. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mikor elterveztük a párommal, hogy jöhet a baba, abban a hónapban terhes is lettem. Nem is néztem mikor jött meg utoljára, így nem tudtam pontosan hány hetes vagyok mikor kiderült. Kb. 9 hetes voltam, mikor egyik este elég erősen begörcsöltem, néhány másodperc volt az egész. Másnap elmentem tanácsadásra, ott egy doktornő annyit mondott ez normális, szedjek magnéziumot, meg sem vizsgált. Mivel nem tudtam a pontos dátumát az utolsó menzinek, beutalt uh-ra (bár a rendelőben is megnézhette volna). Másnap el is mentünk, ott már közölték, hogy nincs szívhang. Előtte két héttel még láttuk... Következő nap már műtöttek is. Napokig zokogtam megállás nélkül, semmi nem vigasztalt, mielőbb újra babás akartam lenni. Kb. 4 hétre a műtét után megjött. 6 hetes kontrollon minden rendben volt, a doki mondta, hogy próbálkozhatunk. Még azon a hétvégén összehoztuk a babát, mert néhány hét múlva már újra pozitív volt a tesztem. Teljesen egészséges kisbabám lett, már 2 éves lett. Az elsőt sosem fogom elfelejteni, ez a téma azóta is nagyon érzékenyen érint. A második terhességem már nem volt olyan felhőtlen emiatt, minden uh-ra gyomorgörccsel mentünk, hogy vajon mit mondanak. Ha a babám nem éreztem sokáig mocorogni, addig piszkáltam szegényt, amíg nem adott életjelet magáról.


Nagyon sajnálok minden anyát, akinek ilyen szörnyűségen kellett átmenni!!! Szívből kívánom, hogy mihamarabb egészséges kisbabátok legyen!

2010. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 9 hetesen volt missed ab. Már 6 hetesen sem volt szívhang, de reménykedtem benne, hogy csak később fogant. De sajnos nem így volt.

A műtét napját végigsírtam, zokogva toltak be a műtőbe is. Az orvos próbált vigasztalni, de meg sem hallottam.

Én azzal vigasztaltam magam, hogy lesz még nekem egészséges gyermekem, mert Ő biztosan beteg lett volna, és ezért nem akart velünk maradni.

Április 1-én volt a műtét, utána 6 hétre jött meg először. Most menstuálok, és remélem a következő vérzésem már nem jön meg.

Kitartást kívánok mindenkinek! Lesz még nekünk babánk!!!

2010. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor is sírtam és most is, ahogy végigolvastam amiket írtatok. Az én első meg nem született gyermekem idén március 8-án úgy döntött, hogy nem marad velem tovább. Már előtte napokkal éreztem, hogy valami nincs rendben, de senki sem hitt nekem itthon. Aznap este elmentem fürdeni és véreztem nagyon. 8 hetes volt, még a szíve is dobogott, de egy óriási vérző hematoma volt a petezsák mögött és csak vérzett és vérzett. Nem tudott kiürülni, így az alhasamban összegyűlt a vér. Éjjel kórházba kerültem, azt várták, hogy elinduljon a vetélés rendesen, de nem indult viszont a hasam a sok vértől fájt. Az éjszaka örökké valóságnak tűnt, zokogtam. A műtétet végig álmodtam, a mai napig emlékszem az álmomra és tudat alatt végig sírtam ( a férjem látta amikor kihoztak, illetve a dokim is mondta).

Utána 53. napra menstruáltam orvosi segítséggel, sokáig görcsöltem és vérezgettem hónapokig.

Most újra probálkozunk. Sokszor vagyok rosszul ha látok egy várandós kismamát. És bevallom sírni is szoktam elég sokszor.

2010. aug. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon faj ami tortent a masodik babank lett volna, de valamiert igy kellett hogy legyen.En is pozitivan allok a dolgok melle es hiszek benne, hogy meg az iden terhes leszek!!!

Mindenkinek mielobbi babasodast!!Fel a fejjel!!!!

2010. aug. 10. 21:18
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem majus 13.-an volt missed ab. Akkor mar 12 hetes voltam. 8 hetesen mentem eloszor uh.-ra es nem volt szivhang , a baba meg csak 6 hetesnek felelt meg, ami lehetetlen volt, mert a peteeresem napjat is tudtam (ovu teszteltem), de a dokik megakartak bizonyosodni, hogy nem kesobb fogant , ezert vatak ket hetet. Sajnos ket het mulva mar a baba is felszivodott, csak a petezsak volt meg uresen. Ket nap mulva mutottek. 37 napra jott meg utana, aztan 32-re es most 29-re fog. Szoval szep lassan rendezodik. Ovulaciot meg csak most sikerult eloszor elkapnom azota teszttel, de mar annak is nagyon orulok. Mi a mutet utan 2 hettel mar megkezdtuk a probalkozast.

Az is faj persze ami tortent, de meg jobban hogy meg azota sem sikerult es hogy mar fel idos lehetnek. Elmondhatatlanul vagyom egy babara.

Kivanom mindenkinek szerecset!

2010. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!