Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nézik le és utálják az...

Miért nézik le és utálják az anyukák az olyan nőket akik soha nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés
Mikor mondom egy vadidegennek, hogy én soha nem szeretnék gyereket akkor kb. olyan válaszokat kapok hát jobb is ne is legyen neked. Nem vagy való anyának stb.
2020. nov. 11. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ez azokra az anyákra jellemző akik nincsenek megelégedve magukkal vagy az életükkel. Egy gyerektelen nőnek rengeteg szabadideje van, magára, hobbijára amire csak akar. Persze megkapod rögtön az önző jelzőt. Egyébként én inkább azt tapasztaltam hogy mindenáron győzködik a gyerektelent hogy már pedig vállaljon ő is mert az milyen csudijó. Közben mást sem hallani mint panaszáradatot meg mártírkodást. Egy elégedett anyától ilyet nem fogsz hallani (belőlük van kevesebb).
2020. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Aki nem akar gyereket az nem anyának való. Ez sértés? Hát ezért nem akarsz gyereket, nem?
2020. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

1. NE általánosíts, nem az "anyukák" nézik le az ilyen nöket, hanem legfeljenn EGYES anyukák.

2. VADIDEGENNEK miért mondasz ilyen privát dolgokat??? NE csodálkozz akkor, ha hülyének néznek!

2020. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Engem a legkevésbé sem zavar ha vaalki nem vállal egyet sem.

Nekünk 3 gyermekünk van ( a harmadik ép úton) ettől függetlenül soha eszembe se jutna rábeszélni valakit, hogy de mindenképp kell vállalnia 1 legalább. Mindig mondom barátnőmnek akinek nagy dilemmája a vállaljon e vagy sem gyermeket,hogy nem fog össze dőlni a világ ha ő inkább a karriert választja. Nem mindenki találja meg magát az anyaszerepben, és ez nem baj.

2020. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Értsétek jól: ennél jobban nem tudnám lesz.rni, hogy ki nem akar gyereket és miért. Nem akar, nem akar, ennyi
2020. nov. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Engem nem zavar, nem foglalkozom vele.

Ő tudja, hogy neki mi a jó az életben :)

Nekem is van néhány barátnőm aki nem szeretne. Egyik sem kevesebb nálam, mindegyik megtalálta az életben ami boldoggá teszi és ez így normális :)

2020. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Én nem, sőt mondom is neki, hogy jól teszed!
2020. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Engem egyaltalan nem erdekel. Nem nezek le ezert senkit.
2020. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Megértem azokat, akik nem szeretnének.

Engem az döbbentett rá, h.családot szeretnék, amikor az egyik idős gyermektelen rokonaimmal többet talâlkoztam. Beutazták a világot fiatalon, jómódban éltek, majd amikor már idősek lettek elkezdtek közeledni a rokonokhoz. Rájöttek, h.nekik nem adatik meg a meleg családi hangulat, a karácsonyok, unokák..Amikor meghalt az egyikük a másik már nem tudott örülni a magányos életnek.

2020. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező én spec leszrom mit akarsz vagy mit nem, és ezzel majdnem az összes anyuka így van.
2020. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!